Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Akkor biszexuális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Akkor biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Az elejéről kezdem, hogy ne hagyjak ki semmit.. Van egy lány akivel 5 éve ismerjük egymást, az első két évben legjobb barátnők voltunk, aztán sulit váltottunk mindketten és távolabb költöztgnk egymástól. Mindig is nagyon fontos volt számomra, és miután elköltöztünk is megmaradt a barátságunk. Nagyon sokat beszélünk és próbálunk találkozni amikor csak lehet, de tavaly ősszel depis lett és nagyon sokáig nem mondta el mi a baj. Egy idő után sikerült kiszednem belőle, hogy úgy érzi, a lányok vonzzák. Erre eléggé meglepődtem mert elég sok srác hajt rá, amit azelőtt élvezett. Én azon a nyáron kezdtem el gondolkozni ugyanezen, amikor ölelkezve aludtam el egy másik barátnőmmel és meglepően jó érzés volt (a pillangós fajta). Mindenesetre megosztottuk egymással az összes ilyen problémánkat és minden idilli volt, amíg be nem vallotta nekem hogy tetszem neki. Én, nem tudom miért, de nem reagáltam negatíve, sőt, valahol mélyen még örultem is neki. Megbeszéltük, hogy szemtől szembe meg fogjuk ezt beszélni, mert ez nem igazán sms-téma. Sajnos nem tudtunk szilveszter előtt találkozni, de közben mesélte hogy van egy másik lány aki hajt rá és reméli nem zavar ha elmegy vele randira. Nem voltunk együtt, úgyhogy nem mmondhattam semmit de valahogy nem volt jó érzés.


bla-bla, eljött a szilveszter, úgy volt tervezve hogy nálam alszik, délután átjött és mindenféléről dumáltunk, nagyon jó volt. Amikir a szüleim elmentek, lementünk grafittizni, vele szívtam el életem első cigijét ahogy kézenfogva sétáltunk. Visszamentünk, nagyon jól telt az a pár óra éjfélig, amikor kimentünk a teraszunkra megnézni a várost és tüzijátékban reménykedtünk.(a teraszról belátni az egész várost mivel a vár közelében lakunk, tiszta romantikus volt.) Elütötte az éjfélt és éreztem a kezét az arcomon, majd a száját és elkezdtünk csókolózni. Valahogy visszabotorkáltunk a szobámba és az ágyon folytattuk ugyanezt. Szájrapusziból csók lett, abból nyelves csók, aztán már egymás pólóját húztuk le és folytattuk a csókolást nyakon, felsőtesten. Ez tartott kb 3 óráig, időnként kicsit abbahgytuk és suttogtunk, de hamar visszatértünk a smároláshoz. Már csókolóztam fiúkkal, de egyiket sem élveztem annyire mint azt... Egymást ölelve aludtunk el valamikor 4 körül és hihetetlenül boldog voltam. Reggel amikor felébredtünk, minden nagyon kínos volt, nem nagyon mertünk egymásra nézni sem. Akartam mondani valamit de azt kérte csináljunk úgy mintha nem történt volna semmi. Amikor lekísértem a buszhoz, meg sem ölelt, csak egy félmosolyt és egy sziát kaptam.

Ezek után 4 hónapig nem beszéltünk, csak a szülinapján röviden. Nyárra sikerült magunkat összeszedni és megbeszéltük hogy találkozunk. Nagyon nagyon kínos volt, normális esetben egymáson lógunk, de most még a megszokott ölelés is elmaradt. Lassan elkezdtünk beszélgetni, de a szilvesztert kerültük. Amikor végre sikerült róla beszélni, azt mondta, élvezte, nagyon jó volt, de nem érez semmit irántam és nem csókolna meg újra. Ez eléggé fájt, de gondoltam ha neki ez nem jelentett semmit, jobb ha annyiban hagyom a dolgot. Hiába, amikor fiúk próbálnak közeledni, ráadásul olyanok akikke alapjáraton kedvelnék, mindenkit elhajtok mert ő jut az eszembe.


Az egész "nem is tetszel" dolog viszont nem hihető, mert minden ok nélkül kaptam tőle egy karkötőt egy kis ezüst szívvel, miközben tudom hogy neki nagyon fontos a medál jelentése, mondta is többször, illetve mindig olyan medált kapok aminek van valami köze hozzám (hobbimhoz, személyiségemhez) de most csak egy pici ezüstszív volt rajta. A másik ok, hogy összezuhant szilvszter után és depis lett. Mármint nagyom durván, vágós, idegbeteg módra, pedig ő nagyon nem olyan. Csak hónapokkal később szabadult ki belőle. A harmadik és nem elhanyagolható ok, hogy valahányszor azt hiszi nem figyelek, engem néz. Tudom hogy nem sok, de akkor is éget.


Jövő héten megint nálam fog aludni(először szilveszter óta) és nem tudom mit csináljak. Először is egytáltalán nem vagyok tisztában a saját érzelmeimmel, illetve nem akarom elrontani azt a barátságfélét amit szilveszter után nagynehezem felépítettünk.


Szerintetek biszexuális vagyok? (Leszbikus nem lehetek mert a fiúk is vonzanak) Szerelmes vagyok? Próbáljam meg mégegyszer vagy hagyjam az egészet?


Előre is köszi! (Gimis lány, kort nem szeretnék írni mert törlik a kérdést)


U.i: bocsánat a kisregényért, nem akartam semmit kihagyni.



2016. okt. 23. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biszex vagy, es az is elkepzelheto hogy szerelmes is vagy:c

Szivesen olvastam a tortenetet es ha akarsz irhatsz nyugodtan, vagy elmeselheted azt is hogy milyen volt mikor nalad aludt stb.:D

2016. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, biszex vagy és szerelmes. Én sem értem a reakcióját... :/ Ha szóba jön mégis, akkor kérdezd meg, hogy miért volt ilyen azok után... És ha lehet kérlek mondd el, mert nagyon érdekel mi lehetett az oka. >< Sajnálom. Ha szeretnél még róla beszélni vagy akármi, akkor nyugodtan írj.
2016. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak az értelmes választ :) ha valakinek még van valami hozzáfűzni valója, csak nyugodtan(mámint légyszi)
2016. okt. 23. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is biszex vagy, és szereted a lányt:) Mindenképp jó lenne, ha beszélnétek a szilveszterről, hogy végre leküzdjétek ezt a kínos dolgot...Ha pedig hasonló történik a közeljövőben, nem hiszem el, hogy nem érez semmit irántad

Sok szerencsét:)

2016. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem biszex vagy, de ez igazából csak akkor fog teljesen bebizonyosodni, ha más lányok is felkeltik majd az érdeklődésed. Az lenne a legjobb, ha megbeszélnétek ezt az egészet. Lehet, hogy össze van zavarodva, és azért mondja, hogy nem érez semmit irántad.

Ha megpróbálod vele megbeszélni a szilvesztert, de ő nem akar beszélni róla, akkor ne erőltesd. Ha össze van zavarodva, le kell tisztáznia dolgokat magában, és ha készen áll, akkor úgyis kezdeményezni fogja a beszélgetést erről az egészről.

Remélem tudtam valamennyire segíteni. 16/L

Ui.: Kitartást! :)

2016. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!