Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon leszbikus vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon leszbikus vagyok vagy esetleg biszexualis?

Figyelt kérdés

Eleg reg ota nezem a lanyokat lany letemre de meg is talan jobban megnezem mint a fiukat de eddig csak egy pasim volt es egy hosszu kapcsolat volt es szerettem

De egy ideje nincs senkim es neki kezdtem egy sorozatnak ahhol kiderul hogy a csaj leszbi es elgondolkodtam h vajon en is az lennek? Sokat gondolkodtam rajta hogy milyen lenne ha lenne egy baratnom es talan csak az berek velemenye taszit de nemtudom erre vannak utalo jelek egyaltalan?

Mert nem vagyok biztos semmiben

Szerintetek?



2016. jún. 8. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felizgulsz a férfiakra akkor biszex
2016. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem lévő.. szerinted ez ennyire egyszerű?

Felizgulok pasira hetero vagyok, felizgulok csak csajra lezbi, felizgulok minden kettőre bi?.-.- ne legyél ennyire buta.. ez nem csak a testi vágyakról szól. 21/l bi

2016. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok
2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Igen, lehet, hogy leszbikus hajlamod van. Ami nem baj.

Egyébként mi a sorozat címe? :)

2016. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!