Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire +/- tulajdonság lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire +/- tulajdonság lányok?

Figyelt kérdés
Imádom a sorozatokat, elvetemült trónok harca, walking dead, breaking bad, 100, és újonnan west world rajongó vagyok :D rengetek sorozatokkal kapcsolatos pólóm, pulcsim, bögrém stb. van. Ti hogy viszonyultok a hozzám hasonló megrögzött sorozatmániás emberekhez? :D

2016. okt. 23. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha nem megy az esze és a kapcsolat kárára.
2016. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És is szeretem ezeket, bár nem vagyok lány. A lány ismerőseim nem szeretik ezeket a sorozatokat.
2016. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam + tulajdonság:) én is nagyon szeretek sorozatokat nézni:D
2016. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem hátrány, mert én is sorozatmániás vagyok, nézhetnénk együtt. :D
2016. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én inkább animés vagyok, szóval nálam ez a tulajdonság semleges, de ha valaki megkérne, hogy nézzek vele valamilyen sorozatot, biztos nem mondanék nemet. :)
2016. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj az, bár én a magyar sorozatokat jobban kedvelem
2016. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is óriási sorozatrajongó vagyok, az egész koncepciót imádom, meg nagyon sokat is láttam, szóval mindenképp plusz. Persze ha másról nem is tud beszélni és csak ez az élete az már nem plusz.
2016. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem viszed túlzásba, vagyis azért mást is csinálsz, oké. Én is szeretek sorozatot nézni, habár elég más az ízlésünk.
2016. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy :D De csatlakozom az előttem szólókhoz tehát ameddig nem viszed túlzásba tehát egy nap max egy két óra sorozatnézés addig nem gáz:)
2016. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan sorozatokat ajánlok nekik, amit még nem láttak és valószínűleg érdekelné őket.:D
2016. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!