Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit értékeltek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit értékeltek, ha megvan egy lányban?

Figyelt kérdés
Leginkább belső tulajdonságokra lennék kíváncsi. :)

2016. júl. 7. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

szüzessége xD

VIccen kívül, legyen humoros :3, kedves, aranyos, odafigyelő, spontán és hát

2016. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kedves, megértő, hűséges, őszinte, türelmes, és plusz pont ha a kellő komolyság mellett belefér egy kis hülyéskedés is. :) 18/f
2016. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemrég egy nagyon hasonló kérdést tettek fel, ha ott olvasgatsz, akkor megkaphatod a választ. De bemásolom, amit írtam, mert nagyon jó arc vagyok. (:D)


Fontos, hogy ne bújjon el a problémák elől és mondja ki, ha valami zavarja. Legyen őszinte. Ezek a tulajdonságok máris jelentik azt is, hogy képes beszélni. Tudjon alkalmazkodni a helyzetekhez. (Mikor tagadhatja el az eszét és mikor kell komolynak lenni.) Humorérzék sem árt és ne egy hároméves szintjén legyen agyilag. (Ja, és lehetőleg ne legyen hisztis, mert nem tudom kezelni. A kedvemtől függ, hogyan viselkedek és tudok "szépeket" mondani egy nagyobb hisztije miatt...erre nem vagyok büszke.)

Külsőre igazából nincs olyan, hogy mi a fontos. Nem érdekel különösebben, hogy milyen színű szeme vagy haja van, mert bármilyen típus lehet gyönyörű és kevésbé szép is. Az arcforma nagyban számít. De ott is bejöhetnek különbözőek, ezt nem tudom meghatározni, csak egyszerűen tetszik (vagy nem) és kész.

2016. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Fontos, hogy legyenek belső szervei, ha nincsenek benne, akkor felejtős.
2016. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

14:00 köszönöm, jó arc vagy :P

Es utána levő (bocsánat) gondoltam, hogy vannak belső szervei XD

És köszönöm a válaszokat! :)

2016. júl. 7. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ne élj álomvilágban! ebben a korban csakis kizárólag a külsőségek számítanak, a lányoknál 100%-ban, fiúknál a punci számít
2016. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os! Válaszodat köszönöm, de cáfolnék. :)

Tény, hogy a lányok ... 80%-a rib... De ott van a maradék 20% is!!

Másrészt meg, vannak olyan fiúk, akik a belső tulajdonságokat is nézik, nem csak azt, hogy egy lánynak milyen a segge, milyenek a mellei, és milyen a pin.ja. Viszont (sajnos) a zöme ezeket nézi. :(

2016. júl. 7. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
A f-a-szom! Az jó ha benne van egy nőben.
2016. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-erkölcs

-őszinteség

-komolyság, de ha kell ,mindenképpen legyen felszabadult (legalább mellettem) és jó fej

-hűség

-INTELLIGENCIA nagyonnagyon fontos!

-jó kommunikáció,hogy mindent meg tudjunk beszélni

-bónusz, ha van benne valami művész hajlam, az vonzó :P


hát ennyi :)

2016. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!