Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

It Never Ends013 kérdése:

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

A nyáron bátyámmal, a barátnőjével és a haverjaival voltam pár koncerten. Testvérem egyik haverja legtöbbször nagyon megnézett, ahogy észrevettem. (Nem feltételezem, hogy ez jelenthet valamit, de egy picit fura volt.)

Ekkor még nem igazán beszélgettem testvérem haverjaival, de azóta már lepacsiztam 2 haverjával, azzal a sráccal is, aki meg-meg nézegetett. Vele heti egyszer találkozok a buszon.

Igazság szerint nekem bejön (külsőre is, belsőre is), nagyon szimpatikus és örülnék, ha alakulna valami, de csak hagyom magam sodródni az árral, mert tudom, hogy esélytelen. Pedig még az unokatesója is biztat apró dolgokkal és mikor buliznak, akkor 1-2 képet szokott küldeni titokban. (Oké, ez sem jelenthet semmit, de azért jó arc unokatesója van. :D)

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnék közelebb kerülni hozzá?

És mit tegyek annak az érdekében, hogy valamit elérjek?

Félénk a srác és, ahogy észreveszem távolságtartó is. Fogalmam sincs, hogy kerüljek mindig egyre közelebb és közelebb.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. okt. 21. 16:34
 1/2 anonim válasza:
Menj el te is bulizni velük, szervezz olyan programokat ahol mindketten ott vagytok. Ha nem is randi hogy csak kettesben amikor először szervezz be másokat is. Így nem fogja érezni, hogy nyomulsz rá, hanem tényleg csak közeledsz. A lényeg, hogy érd el, hogy több időt legyetek együtt.
2016. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elhívtam találkozni kétszer, egyikre sem válaszolt. Személyesen közölte velem, hogy nem szereti, ha rá kényszerítenek dolgokat, mint pl a találkozást. (Nem kényszerítettem, csak egy egyszerű kérdést tettem fel).

De viszont még is úgy veszem észre, hogy örül, mikor heti egyszer találkozunk. (Sokszor félek is odamenni, nehogy idegesítőnek tartson, de ha annak tartana azt úgy is mondaná, meg azt mondta nincs semmi baja velem. Általában sokat beszélek és nevet/mosolyog rajtam. :D)

2016. okt. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!