Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási dilemmám, hogy egyszerr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási dilemmám, hogy egyszerre 3 lánynak jövök be és én se vetem meg egyiket sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval elore is bocsanat az ekezetert, de nem akarok most ezzel bajlodni. Szoval van 3 lany, egyiket se ismerem ket honapnal regebb ota. 1-el nagyon jo baratok lettunk, o ossze is jott, de mint megtudtam o nem baratsag extrakkalt kepzelt el, hanem kapcsolatot, amibe en nem szivesen mennek bele vele, attol fuggetlenul is h bejon, igy viszont annyi az egesz barati tarsasagnak. Van egy masik vele csak smaroltam, de o mar nem is opcio, mert szerelmet vallatt ennyi utan es azota is zaklat, bar attol fuggetlenul, hogy erzelmileg instabil jo csaj. Es van a 3. O viszont ket evvel fiatalabb nalam, szemben a masik kettovel akik mar 18 evesek. Viszont ez a 3. nagyon kereti magat, latszik a gesztusain h bejovok neki, meg a legjobb baratnojevel is joban vagyok, szoval o is mondta, de zsenialis amit csinal, lekoptat aztan a nyakamba ugrik nem tudom jol megfogalmazni milyen is igazan, kicsit kattant, de a jo ertelemben. A lenyeg, hogy vegul is van a baratbol kapcsolat, amit az osszes baratom mond, mert ez lenne szerintuk esszeru, mert a masik lany tul eretlen, viszont a masik lany irant meg tobbet erzek, annak ellenere is, hogy sokkal kockazatosabb, es egyaltalan nem elorelathato, hogy vajon milyen lesz egy kapcsolatban, es meg az is benne van ezzel az opcioval h o meggondolja magat es akkor nem jon ossze egy lany sem

17/F



2016. okt. 9. 20:55
 1/1 anonim válasza:
szia szerintem itt nincs jó megoldási opció egyikükkel összejössz a másik kettő szívet összetöröd
2016. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!