Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek az indiai csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az indiai csajok?

Figyelt kérdés
pl.: [link]
2016. szept. 23. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem xd
2016. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Indiaiakkal együtt nőttem fel Angliában (iskola stb), úgyhogy nekem ugyan olyanok mint a fehérek esetleg romák. Van köztük sok szép meg gyönyörű, (láttam olyan virító kék szeműt, hogy a nyálam kifolyt)

Jellemző rájuk, hogy 30+évesen elhíznak, mert a kultúrájuk szerint az apa eltartja a családot, az anya pedig neveli otthon a gyerekeket.

A kajájuktól nagyon büdösek szoktak lenni, főleg amikor finganak :S (nem tartja vissza egyik sem)

Tehát van egy jó pár aki nagyon szép, de nem jönnék össze egyel sem a kultúrájuk miatt. (Esetleg egy olyannal aki már generációk óta pl Angliában él és nem követi az indiai szokásokat.)

2016. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, a magyar nők is sokszor meghíznak :D, amugy milyen kajákat esznek?
2016. szept. 23. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát indiai kajákat :D google-be írd be és meglátod.

(Disznót nagy részük nem eszik)

Ránézésre a kajájuk olyan mint egy sűrűbb pörkölt, de nagyon fűszeres, csípős és teli van curry-vel. ("Körri")

Ettem már több félét is, de nekem nagyon nem jött be és ment tőle a hasam :S

Magyar nőkön nem nagyon vettem észre az elhízást, (legalábbis nem ilyen nagy számban hogy 10-ből 7,) inkább a romákra jellemző. Ez természetes hisz egy helyről jöttek. Genetika és kultúra megmaradt sok helyen.

2016. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm jó kajáknak tűnnek, ehhez hasonló dolgokat szoktam enni, lehet sokan le fogtok írni, de amúgy szerintem a félcigány-magyar csajok a legszebbek, bár én ismerek egy olyat aki nekem nagyon bejön és kedves meg minden nyilván ezért :3
2016. szept. 23. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Van köztük is szép lány, látszik rajtuk azért, higy kicsit nolmárisabb a magyar vér miatt és szép barna bőre van a roma vér miatt. Ismerek én egy nagyon szép kedves lányt, teljes cigány egyébként, de így belsőre nem tudnám megmondani :D teljesen ugyanúgy viselkedik és beszél mint egy tanult, úri-magyar. Jó fej csaj, birom nagyon :D
2016. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Énis ismerek ilyet :D
2016. szept. 23. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Több ilyet is ismerek, ha nem mondják, hogy cigányok akkor nem mondom meg :D

Viccből valaki úgy hívta az egyik csajt hogy kubai. Én teljesen elhittem, hogy tényleg kubai a csaj :DD

De persze büszkén vállalják a származásuk, ezt csípem bennük, hogy nem hazudoznak. Pedig már találkoztam ilyennel. Volt, hogy megsértődött valaki mert lecigányozták. Ezek a féle csajok csak azt mondják nevetve, hogy igen, az vagyok és? :)

2016. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!