Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek a nyitott vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek a nyitott vagy a csendes lanyok jonnek be?

Figyelt kérdés

A csendesebb vagy a beszedesebb plazacicak jonnek be?

Mert az osztalyomba(most vagyok 9.)A fiuknak a hangoskodo sikitozo plazacicak jonnek be en meg csak csenbe ulok ha kerdeznek valaszolok meg a baratnoimel beszelgettek.Sehol nem talalok olyan fiut akinek a csendesebb visszahuzodobb lanyok jonnek be.


2016. szept. 21. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem most is egy ilyen lány tetszik
2016. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

naaaaa nem minden beszédes lány plázacica:D Nyilván a fiúk is a talpraesettebb lányokat figyelik meg először, akik úgy maguktól is tudnak érvényesülni, és tekintélyt parancsolni, és ezt meg könnyen lehet dumálással, meg miegymással elérni.


Én úgy fogalmaznék, hogy nekem a nyitottabb lányok jönnek be, olyanok akik önmagukat adják. Tehát nekem ne visítozzon, mert hogy ezt meg azt akarja elérni vele, pl hogy mindenki őt figyelje, nekem azért visítozzon, ha tényleg úgy érzi, hogy visítoznia kell:D

2016. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csendesebb, vagy pedig a nyitott és csendes közötti átmenet. Én is elég csendes vagyok, bár ha úgy hozza a helyzet akkor tudok nyitott is lenni bármikor.
2016. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a mindenre nyitott csendesebb lányok :D
2016. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a csendesebb, intelligens lányok tetszenek. Kár, hogy egy sincs belőlük a környezetemben.
2016. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, sok budapesti is ezt mondja:D:D:D Amikor ott nem egy milla ember lakik:D
2016. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csendesebbek jönnek be.
2016. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
olyan ötvözet:D
2016. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mar nem azert, de nem minden beszedes lany plazacica. Ez hulyeseg. En peldalul imadok dumalni es egesz nap porgok es szivesen beszelgetek bárkivel. Megsem vagyok plazacica vagy ilyesmi. Egyébként gondolom azert, mert akik egyedul ulnek/meg se szolalnak megkozelithetetlennek tunnek, míg a mosolygos-baratkozos lanyokkal barki szivesebben elvan, mint olyanokkal akikbol fogoval kell kihuzni a szavakat. :D l
2016. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mindig is az ilyen lányok tetszettek de ő nekik meg én nem :( de a csendes lány is ha elengedi magát is tud sokat és érdekeseket mondani éa valahogy a szememben többet is érnek mint a ,,beszédesebbik" cicuk
2016. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!