Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy legyek barátságos,...

Hogy legyek barátságos, nyitott mosolygos mindenkivel ne pedig olyan aki csendes?

Figyelt kérdés
Nem sokára azaz fél év mulva elhagyom az általáos és tovább tanulni megyek. Ettől egy kicsit félek mert már nagyon megszoktam az o.társaimat. Ezért félek hogy majd akik újjak lesznek hogy barátkozzak velük össze? Barátom sincs sok.. Milyen hasznos tippet tanácsolntok nekem??
2016. máj. 2. 16:30
 1/4 anonim válasza:

Először is a félelmedet kell lecsökkenteni és csak akkor mozdulhatsz tovább. Pl bele kell gondolnod h igazából semmi rossz nemtörténhet azzal ha valakivel elkezdesz beszélgetni:D nem tudsz leégni vagy felsülni,tehát nem kell félned h esetlegesen "rosszul csinálsz" vmit.


Az ilyenek általában magától jönnek,nem lehet rá előre felkészülni.Alkalom adja majd hogy beszélgetésbe elegyedsz vkivel. És alkalom adja hogy azt folytatni lehessen


PÉLDÁUL

megkérdezi vki mennyi az idő,te választ adsz rá,és nem maradsz utána csendben hanem illően bemutatkozol,és mondjuk felteszel neki pár kérdést hogy ....mit tudom én...ismered itt a tanárokat? milyen lesz a kövi óra?Melyik suliból jöttél,mióta tanulsz itt,MI A TE NEVED :D stb.


aztán itt eldől h az illető akar e veled beszélni,ha akar ő is kérdezősködni fog, és VOÁ LÁ ,máris megismertél vkit


PERSZE hozzá kell tenni h nemtudom h te mennyire vagy visszahuzódó,de ahhoz h barátokat szerezz ahhoz neked is tenned kell,másként,nem ismersz meg majd senkit,ilyen egyszerű.

és ez több szempontból is bajos lehet az életben


remélem értelmes tanácsot tudtam adni :)

2016. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen persze értem köszönöm szépen!! :)

Még az lenne hogy mosolygos hogy legyek?? Mindig vigyorogjak mindenfélén??-Olyan lennék mind valami bolond xDDDD

2016. máj. 3. 17:53
 3/4 anonim válasza:
ha nem vagy alapvetően mosolygós akkor ne legyél az.Nem fordulhatsz ki önmagadból.nem kell vigyorogni mindenen mint egy örültnek mert fullhülyének fognak nézni:D ne mosolyogj csak ha kell és úgy érzed ennyi :D
2016. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2016. máj. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!