Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nam most tessék ide egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nam most tessék ide egy kérdőjelet és majd leírom lent, hogy mit is akarok?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy srác akivel megismerkedtem a neten. Eléggé jófejnek tűnik, de kissé távolság tartó.

Mit tegyek ezzel? Meg akarom közelebbről ismerni.



2016. szept. 20. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Na* teszek*

Ez a helyesírás javító..😂

2016. szept. 20. 10:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismeritek egymást? Kérdezgesd saját magáról, de ne tolakodó módon. Esetleg írd meg neki, hogy jobban meg szeretnéd ismerni.
2016. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát a neten én is jófej és csinos vagyok :)
2016. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy találkozatok:) hány éves vagy és ő hány éves?
2016. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki is ezt, hogy megakarod közelebbről ismerni, mit szól hozzá?
2016. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek..

#2 ezt hogy érted?



Nem sok a korkülönbség köztünk.. 3 év..

2016. szept. 20. 14:08
 7/8 A kérdező kommentje:
#3****
2016. szept. 20. 14:08
 8/8 CFB ***** válasza:
ÓVATOSAN a netes fiúkkal. És nem csak azért, mert nem biztos, hogy ők ülnek a gép mögött. Én 14 éves lány vagyok, az első fiúm netes volt. Kb 2 hónapig beszélgettünk, majd alálkoztunk. Sajnos nálam a szerelmi dolgok nem tartanak sokáig (1,5 hónap után kezdett elmúlni az az érzés, hogy szeretem) és a találkozás hát.. nagyjából csalódásként ért. Én egy kissé zárkózott, de a saját lábán megálló fiút fogtam ki. A találkozásunk után szakítottam vele (tudom, szegény srác). Barátok vagyunk azóta is (néha chatelek is vele ha rámír valami miatt), de azt írta bármikor visszamehetek hozzá ha szeretnék (amit nem tervezek). Azóta szinte csak netes fiú 'ismerősöm' van (nem nagyon lehet őket annak nevezni). Én például máshogy viselkedem a képernyő mögött, mint a valóságban. A lényeg: beszélgess sokat a fiúval, kérj róla képet (amin jól látszik az arca), nekem az is számít magasabb-e nálam, játssz vele kérdezz-feleleket (ez nálam mindig bevált :) ). Sok sikert, szurkolok, hogy összejöjjön! ;)
2016. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!