Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom megnyitni az oldalak...

Nem tudom megnyitni az oldalakat? Ha rákattintok? Csak úgy? Ha új ablakot nyitok? Ha vesszőt akarok írni? Akkor meg kérdőjelet ad? Mit toltam el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

, helyett kerdojel lehet tobb okbol


-peldaul a billentuzet nyelve megvaltozott (peldaul tobb nyelv van felteve es veletlen atvaltottal vmi kombinacioval pl ctrl+shift)


-beragadt vmi a shift billentyud vagy ilyesmi:D


-mas kodtablaval dolgozik a weblap mint amit te akarsz (explorernel view/encoding menuben valaszthatsz mas kodot)


Nem tudsz megnyitni oldalakat kattintasra? Ez erdekes hibajelenseg, de mit ertesz azalatt hogy nem tudod megnyitni? nem reagal egy link a kattintasra? vagy mi?


Ha uj ablakot nyitsz nem ertem hogyan "kattintod" oda

bele a cimet:D

2009. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szóval nem tudom megnyitni az oldalakat csak új ablakkal

a vessző helyett kérdőjelet kapok ha lenyomom a gombot

gondoltam leírom vessző vagyis kérdőjel nélkül mert nem fogjátok megérteni

2009. okt. 12. 17:44
 3/5 A kérdező kommentje:

ezt a kommentet is úgy tudtam leírni hogy komment küldése_jobb gomb egéren_új ablak_és beírtam a szöveget

ha simán kattintok a komment küldése szövegre akkor nem tudok belelépni

2009. okt. 12. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor a shift van beragadva, meg a caps lock be van nyomva, ezért tudsz kis betűket írni, de a többi jelnél (elvileg a számoknál is a jelek jönnek elő) a caps lock nem ellentétes a shift-tel. És shift+kattintás = új ablak.


Két dolog lehetséges, vagy az egyik shift gomb fizikailag beragadt, ha megpiszkálod, remélhetőleg kiakad és jó lesz.

A másik az ún beragadós shift gomb, amikor ötször gyorsan megnyomod a gombot, és akkor úgy marad. Öt nyomással ki lehet akasztani, és ez a szolgáltatás elvileg kikapcsolható. (Valószínűleg véletlenül kapcsoltad be egyszer, ha ez a probléma.)

2009. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy néz ki,megoldódott a probléma.Köszi mindenkinek.
2009. okt. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!