Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt egy olyan fiúnak, aki nincs túl jóban a kortársaival?

Figyelt kérdés
Az osztálytársai nagy részével semleges a kapcsolata, néhányan viszont szívatják, piszkálják őt. Haverjai vannak, csak nem sok és máshonnan, főleg versenyekre járó diákok.
2016. szept. 16. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Az emberbe szeretek bele, nem abba, hogy mennyi barátja van.
2016. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. 😊
2016. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán :Ddd
2016. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőbe járok így igen :D
2016. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Természetesen!Ha szimpatikus ez nem számít!😉
2016. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán:)
2016. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 $pumika$ ***** válasza:
Hát én szerintem nem... mert az hogy az osztálytársaival nincs semmilyen kapcsolatban, ez így neki tök jó és még hagyja is szívatni magát, elég félénk jellemre vall. Nem baj ha máshonnan vannak barátai, és nem is kell hogy sok legyen, de nem tűnik túl nyitottnak az emberek felé, tehát ha még tetszenék neki, vagy ő nekem akkor se merne lépni, hiába lenne esélye.Tehát ha kicsit nyíltabb, merészebb lenne, biztos adnék esélyt de így nem.. ://
2016. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a barátait kell szeretni, hanem magát az embert. Ha valakinek nincs sok barátja, az nekem azt jelenti, hogy érettebb mint a többi és különleges.
2016. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Természetesen :) Kb velem is ez van...

14/l

2016. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is :)

Hany eves vagy?

2016. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!