Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok egy fiútól, hogy olyan zenét hallgasson mint ti? És ti milyent hallgattok? Pop, rap, metál, rock?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem várom el, de ha a zenei ízlése nálam az undorító kategóriába esik, mellettem nem hallgathat zenét csak ha nem hallom :D Egyébként meg azt hallgat amit szeret, nem szólok bele. Nem is baj ha nem ugyan olyan stílust szeret mint én, legalább -ha ő is nyitott rá- többféle stílust is megismerhetünk :3
2016. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem várom el, nem is lehet, de azért az nem okés, ha a hányinger kerülget a zenéitől. Amúgy én inkább magyar és külföldi rock/ metál zenét hallgatok.
2016. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12

Jó az ízlésed ha hallgatsz régi magyarokat! :)

2016. szept. 13. 16:12
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem várom el de vannak fiúk/lányok mindenkinek más az ízlése :-)
2016. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Még csak az hiányozna hogy elvárja hogy én is az ő ízlésének megfelelő zenét hallgassak. Belegondolni is rossz hogy mennyivel kevesebb párkapcsolat jönne létre.
2016. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel milyen zenét hallgat, nem ez alapján fogok párt választani magamnak.
2016. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem várom el, viszont örülnék annak, ha hasonló lenne a zenei ízlése.

Retro rockot és néha-néha metált hallgatok.

2016. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Volt egy srác,aki annak idején tetszett.Metálos volt,ám amikor megismertem kiderült,hogy mindenkit lenéz aki nem azt hallgat. Szerintem mindenki halgassa azt amit szeret,de én rocker(2000-2010es évek amerikai és angol) létemre pont hogy nem ugyanazon ízlésű párt szeretnék,például a feljebb említett srác miatt.
2016. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Dehogy várom, hallgasson azt, amit szeretne. De azért pozitív csalódás, ha vannak olyan előadók, akiket mindketten szeretünk, mert akkor tudunk arról is beszélgetni, ne adj Isten koncertre menni. Én főleg rockot és punkrockot hallgatok, de sok mindenre nyitott vagyok. :) 17/L
2016. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Elvárni nem várom el, de nem hátrány, ha egyezi zenei ízlésünk mivel a zene elég meghatározó egy ember stílusát illetően (személyes vélemény). Én mondjuk eleve olyan lánnyal próbálnék szorosabb kapcsolatot kialakítani aki olyan stílusú vagy legalábbis hasonló mint én. Persze ez nem mindig van így.

Leginkább rappet, metalt, rockot, néha reggaet hallgatok :)

2016. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!