Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet zavaró?

Figyelt kérdés

Lánylétemre, ha otthonról ki kell mozdulnom, nagyon sokszor előfordul, hogy fáradtan nincs kedvem csinosan felöltözni. Ilyenkor egy fekete nadrágban és egy nagy metal együtteses pulcsiban szoktam megbújni. Ehhez az arcomat rendbe szoktam szedni, mivrl van egy-két bőrhibám, illetve a szememet is kiszoktam húzni. Máskor viszont, nagyon szeretek nőiesebben felöltözni. Veszülős szoknya, póló, bőrkabát...

Sokan mondják, hogy nem igazán értik, hogy ehhez a 'megjelenéshez', hogyan lehet ilyen személyiségem, mivel baromi kis szégyenlős, konfliktus kerülő, nagy társaságban, inkább csendes vagyok.

Mennyire lehet ez zavaró?

Előre is köszönöm!:)

17/L



2016. márc. 6. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
őő nem barcikára jársz suliba?
2016. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem!:)
2016. márc. 6. 11:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha metálos beállítottságú vagy az nálam még előny is lenne :) 16/F
2016. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok..:)
2016. márc. 6. 11:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmenyire nem zavaró

Nem kell mindig pucba vágni magad

18/f

2016. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Cuki 😃...
2016. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ma a tény hogy lazán öltözködsz sezrintem tök cuki mivel en tökre birom a lányokat egy sima egyszeru pulcsiban :D az hogy metalos vagy az nalam egy olyan kizáró ok hogy sose állnék veled szóba
2016. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Firedoom ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Szerintem cuki lehetsz es alapjáraton bejonnek a metalos lányok. Viszont nem vagyok mágus es kezratetellel nem tudom megmondani, hogy milyen lehetsz. Ezek kapcsolat szempontjából nem kulcsfontosságú dolgok (szerintem).
2016. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem jönnél be. Ez magánvélemény. A metálos pulcsi nem nőies. Férfiakon is ritkán látom. Akiket én látok,ilyen "nagyon kemény vagyok" emberek,koszos köröm,zsíros haj. A lányok is,tűzvörösre be tudja festeni a haját,de megmosni nem. Arról nem beszélve,hogy egy falusi vásárból román c****nyoktól veszik a vagány metálos pulcsit.


Ha meg csendes vagy,akkor szerintem főleg kerüld ezt a stílust. (Kivéve ha ilyen "metálos" palit akarsz magad mellé.


20F

2016. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne nekem zavaró. :D
2016. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!