Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet zavaró?

Figyelt kérdés

Lánylétemre, ha otthonról ki kell mozdulnom, nagyon sokszor előfordul, hogy fáradtan nincs kedvem csinosan felöltözni. Ilyenkor egy fekete nadrágban és egy nagy metal együtteses pulcsiban szoktam megbújni. Ehhez az arcomat rendbe szoktam szedni, mivrl van egy-két bőrhibám, illetve a szememet is kiszoktam húzni. Máskor viszont, nagyon szeretek nőiesebben felöltözni. Veszülős szoknya, póló, bőrkabát...

Sokan mondják, hogy nem igazán értik, hogy ehhez a 'megjelenéshez', hogyan lehet ilyen személyiségem, mivel baromi kis szégyenlős, konfliktus kerülő, nagy társaságban, inkább csendes vagyok.

Mennyire lehet ez zavaró?

Előre is köszönöm!:)

17/L



2016. márc. 6. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi alapján nagyon szimpatikus vagy!:D:D

Dehogy zavaró.

2016. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia:) én srác vagyok, és szerintem ez azt tükrözi, hogy színes egyéniség vagy:) félénk vagy, és ilyenek, ez azt jelenti, hogy nehezen bízol meg másokban, de akiben igen az akkor feltétlenül megtudhat rólad több dolgot is:) ha amúgy nőies vagy akkor az persze jó, és ne feltétlenül üti a félénk személyiséget:) a metál pulcsi meg azt jelenti hogy mivel abban olyan közterekre mész ahol nem a cél az ismerősökkel való kapcsolat tartás, tehát a többi embert nem érdekli te meg kifejezheted azt amit szeretsz de félénkséged miatt nem hangoztatod:) a zenei izlésed és félénkség meg nem a leglefedőbb dolog:)

Én képes vagyok egymás után eképpen zenét hallgatni:

rock-metál-musical (színházi zenés darab)..na akkor igazodj ki rajtam?:D érted mire gondolok, vagy ez így sok volt?:D

2016. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködj ahogy neked jólesik. Ne foglalkozz az ilyen "nem túl nőies" és stb. véleményekkel. Ha te metal bandás pulcsiban érzed jól magad hát hajrá. Én is vennék szívesen, csak kell a pénz hanghordozókra. Ja és.. maradj metal!

15/L

2016. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!