Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátkozás céljából milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozás céljából milyen oldalak vannak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam mint a Badoo, csak ne kérjen el pénzt, és normálisan lehessen csevegni. Akarok barátokat keresni, de a legtöbben ha rá is írok nem írnak vissza. Sajnos falun lakom ahol jó 20kilóméterre nincs semmi, ezért szeretnék valami internetes oldalon először "ismerkedni".
2016. szept. 6. 22:14
 1/4 anonim válasza:

Nos van egy oldal, ahol ismerkedhetsz is másokkal és az angolt is gyakorolhatod, ez az oldal nem más, mint az interpals.net. Sok aranyos emberrel találkoztam ott, szóval sok sikert, hátha te is találsz ilyen embereket :)

Ha magyar oldalt szeretnél, akkor hotdog.hu, de azért vigyázz mert elég sok perverzzel lehet ott találkozni.

2016. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Nem tudom ismered-e az Anotalk-ot. Belépsz, kiválasztod a nemet és hogy milyen nemű emberrel akarsz beszélni és kiadja. Teljesen ismeretlenek és a te nevedet se látják(nem is kell megadni) és te se látod az övét.
2016. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Inerpals nem rossz, ha másra nem jó lesz angol tudás fejlesztésére.


Anotalkot próbáltam borzalmas, nem lehet ott beszélgetni, belépek, és 2 mondat után kilépnek az emberek. Volt olyan is aki meglepődött hogy nem ribinek nézem... wtf?


Amúgy fiú vagyok.

2016. szept. 6. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. Ez az oldal :D sok lány barátot szereztem már innen :D


17F

2016. szept. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!