Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Bejön-e nektek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Bejön-e nektek egy ilyen lány/fiú? " kérdések alatt az esetek zömében miért egy teljesen átlagos személyiséget írnak le, teljesen átlagos és néha irreleváns tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Miért gondolják, hogy ebből meg lehet állapítani, hogy bejönne-e vagy sem? Bár mégis meg lehet, mert aki ilyen módon jellemzi magát, az szerintem nem lehet valami érdekes személyiség.


Én megértem, ha valaki szeretné tudni, hogy bejönne-e másoknak, de akkor érdekes, kevésbé általános tulajdonságokat írjon magáról.


2016. szept. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták. Én sem értem, 10-ből 9 ember leír egy átlagos magasságot, egy átlagos hajszínt, egy átlagos testalkatot, meg mellé hogy "szeretem az állatokat, meg kedves vagyok" és várja a válaszokat, hogy na vajon ki járna vele. Tényleg, 1-2 embernél már azt hiszem hogy szórakozásból írt csak ennyi adatot, ennyire csak nem lehet buta senki.
2016. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve röhögök az ilyeneken, mert kép nélkül úgysem lehet megállapítani, hogy bejön-e, és azt persze sosem raknak ki. Meg egyébként is...Nevetséges.
2016. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek
2016. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gaaaaz.. En azokat a kerdeseket meg se nezem, mert mar idegesit.

Leirjak ugyan azt eszerszer. Unalmas. Es elvarjak a jo visszajelzeseket..szanalom

2016. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, de sajnos ennyire a béka s3gg3 alatt van az önbecsülésük.
2016. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszeruen agyilag nem érettek unatkoznak meg nem volt még pasijuk/nojuk é ezért kezdenek filózni ezen. még képpel sem lehet eldonteni nem hogy írásból. én láttam olyan ismerosomet hogy facera olyan képet rakott ki az arcáról hogy fú mondom ha nem tudnám élobe hogy néz ki akár rá is írtam volna
2016. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy egy normális ember személyiségét 2 mondatban le lehet írni. Az a szomorú, hogy valószínűleg nagy részükét tényleg :D
2016. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!