Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme, összejönni vele? 19/F

Figyelt kérdés
Eltudom vele képzelni magam, de mégsem tudom azt mondani rá, hogy na igen, ő az akiről mindig is álmodtam.
2016. aug. 21. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha érzel iránta vonzalmat, akkor összejöhetsz vele.Lehet , hogy a kapcsolatotok alatt jobban megismered, lehet , hogy mégjobban megkedveled.De ha nem érzed úgy , hogy vele kéne összejönnöd akkor ezt te döntsd el.

2016. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vonzalmat érzek iránta.
2016. aug. 21. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg pontosabban? Valami történet?
2016. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. Mióta ismeritek egymást? Így nehéz megmondani, hogy semmit sem tudunk :)
2016. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az álmok sokszor nem kapcsolódnak a valósággal, de ha nem érzel konkrét szerelmet iránta, ne jöjj össze vele, mert hosszútávon egyikőtöknek sem lesz egészséges. Bár ahhoz, hogy konkrétabbat lehessen mondani, tényleg egy picivel többet kellene tudni.
2016. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen... ismerd meg jobban, hátha a vonzalom egyre nagyobb lesz :)
2016. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lanyoknal se jon ossze mindig a szoke herceg feher lovon
2016. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!