Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
165cm vagyok( 47 kg ha valakit érdekellne Xdd) szőkés hajam es kék szemem van. 14 éves vagyok. Alalaban rockot es remixeket hallhatok. A stílusom rock es tumblr keveréke.(nem vagyok tömeg) Kedves vagyok de néha bunko(csak azokkal akik megérdemlik) es feltekeny is jo mondjum nem annyira de egy kicsit.nagyon szeretem a muveszetet(vers íras fotozas stb) hobbim pedig a lovaglás

2016. aug. 15. 22:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igen 14/F
2016. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha akarsz 😌
2016. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

Hát már viccelni sem lehet?

Amugy nem tudom mire vársz ezek alapján nem lehet megmondani vagyis szerintem.

És de flegma vagy... pacsi én is az lennék ha ilyet irnának...:)

2016. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
17-es pacsi✋😏
2016. aug. 16. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!