Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam fiúk és járnátok egy ilyen lánnyal? 16/l

Figyelt kérdés

Na szóval...

Külső: Kék szemem, szőkésbarna hajam van ami alul vörös és mindig göndören hordom. Az öltözködésem az néha rockos néha átlagos és néha elegáns..mikor milyen kedvem van

Egy picit duci vagyok..(mondjuk kinek mi a duci)

Belső: imádom a rockot de inkább a réggebbieket...pl.:Nirvana... de bármilyen más zenét is meghallgatok

Szeretek meséket nézni (garfield, kungfu panda, madagaszk. Pingvinjei stb.) Lehet hülyén hangzik de hát na.

Ha valami nem tetszik azt megmondom szemtől szembe..néha picit tul őszinte vagyok.

Visszahuzodo szoktam lenni az elején ha ismerkedek...de 1-2 nap alatt megtörik a jég..

Szeretek hülyéskedni de tudok komoly is lenni.

Jó fej vagyok..imádom a pingvineket, kutyákat, tigriseket és az ilyen állatokat...

Film-sorozatimádó vagyok.

A hobbiaim: biciklizés, fényképezés..

Kedvenc szinem a fekete kék bordó zöld..

Ha ideges vagyok nagyon sokat beszélek...

Nem tudok egy helyben megmaradni...

Társaságban csendes szoktam lenni de ha 2-3an vannak mellettem akkor be nem áll a szám.



2016. aug. 15. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nirvana nem punk?
2016. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tok ugyanolyan mint mindenki. 17/f
2016. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aki olyan akármit hallgat mint a.nirvana azt kerulom
2016. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 akkor minek írtál ide bammeeg ?! Xd
2016. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Helló :)

Igaz én lány vagyok nyugi nem leszbi (lol)

Valakik akik írták, hogy átlagos vagy az nem igaz :)

Kevés lány szereti a Nirvana-t és a rockot főleg a régebbi rockot :)

Nekem is van egy kis súly feleslegem a combomon meg a hasamon, de nem lehet mindenki olyan vékony mint Rubint Réka lánnya:D (csak vicc)

Ne aggódj biztos lesz egy srác akinek úgy mond tökéletes leszel, lehet az fél év múlva lehet pár hónap múlva :)

Különben elég sok mindenben egyezzünk :)

Üdv egy 13 éves lányka:)

Írj rám, ha szeretnél ismerkedni vagy valami :)

2016. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!