Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés
18 éves,167 cm magas,72 kiló.Izmos.Kb.17%-os a testzsírja.40-41-es felkarja van.Ha megfeszíti,akkor látszanak a kockák a hasán.Szeret kondizni,de inkább az erőemelés érdekli.Viszonylag jól tanul,de nem kocka,inkább csak van esze.4-5-ös tanuló.Gépgyártástechnológiai technokusnak tanul(utána talán megy főiskolára).Kicsit visszahúzódó,csendes tipus.Általában rockot és metált hallgat.Szereti az állatokat,a kutyákat és a macskákat is.Szeret főzni.Szereti a horrorfilmeket,a Péntek 13 a kedvence.Érdeklik a küzdősportok,szereti nézni a birkózást,a judot és az MMA-t.Kedves,ragaszkodó.Soha nem csalná meg vagy hagyná el a barátnőjét.Szereti,ha egy lánynak sápadt bőre és sötét haja van.

2016. júl. 27. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
17%os testzsír az éppenhogy fitt és nem izmos...
2016. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem túl kigyúrt. De bizzos van olyan, akinek tetszel. L
2016. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de 20%-os testzsír alatt nem állok szóba fiúkkal.
2016. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hozzám képest kicsi lennél és ezért nem igazán az jönnél be.Egyébként a többi tulajdonság tetszik , jó ha egy fiú sportol.
2016. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy qrva jó összegzés, ritka az ilyen, mármint az izompacsirta-okos-kedves változat, igazán meglepő.Szerintem ez egy jó dolog.Bár nekem nem az esetem a túl sokat gyúrós és ezekkel kapcsolatos, rajongós típus, de a legtöbb lánynak ez bejön ;)


15/l

2016. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően teljesen jól hangzik amit leírtál :) a magasságod az ami sokszor negatív lehet, de ha egy lány szeret akkor is szeretni fog ha véletlenül alacsonyabb vagy mint ő ;)
2016. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy, csak annyi a baj, hogy én jóval magasabb vagyok.. 😅😅

16l

2016. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
167 centi? :D hát férfi az sose leszel ez már tuti :D
2016. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki felhúz 200 kg-t,arra senki sem mindhatja,hogy nem férfi
2016. júl. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!