Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akart csak fektetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akart csak fektetni?

Figyelt kérdés

Múltkor meghívtak egy házibuliba.ott volt az összes barátom,akikkel már régóta jóba voltunk.egyszer csak az egyik srác elhívott az egyik szobába,azt mondta mutatni szeretne valamit.bevezetett az egyik hálószobába,de arra ami azután történt nemszámítottam.le ültünk az egyik ágyra,és elkezdtünk beszélgetni.aztán hozott egy kis piát és csak ittunk,engem nem ütött ki,nem is szokott soha,de őt talán egy kicsit.egyszer csak leültünk az ágyra,ő meg elkezdett simogatni.aztán fölém hajolt és elkezdtünk smárolni.csak baráti viszonyba voltam a sráccal,de hát mivel jól smárolt,hagytam miért is ne:D aztán kicsit már kényelmetlenül éreztem magam,mivel benyúlt a pólóm alá és ki akarta kapcsolni a melltartóm,de nemsikerült neki,igy csak benyúlt alá és úgy fogdozta a mellem.aztán benyúlt a nadrágomba és beakart nyúlni a bugyimba,de nemengedtem,igy inkább csak a seggem fogdozta.folyamatosan simogatott,nyakam puszigatta,stb.

Aztán mikor már ki gombolta a nadrágom,és újra megprobált bele nyúlni,akkor már besokaltam,fogtam magam és ott hagytam.

Azóta kerülöm,amennyire csak lehet,nagyon megbántam az egészet,szégyellem magam miatta.

Nemkérek durva válaszokat,és előre is köszönöm.


2016. júl. 19. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nyilvánvaló, nem? Nem is értem miért tetted fel ezt a kérdést, azon kívül hogy le akartad itt írni, mert nincs kinek elmondanod... hát na. Azért legalább az esetből tanulj, mert nem minden srác állna le csak így. Ha valakitől nem akarsz semmit akkor ne menj vele szobára... simán megerőszakolhatott volna.
2016. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát eléggé nyílván csak azt akarta:D

Egy igazi havernak ez meg se fordult volna a fejében, szerintem ne is foglalkozz vele ha csak nem akarsz összejönni vele.

2016. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak le akart fektetni .
2016. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam,baráti viszonyban voltunk,évek óta.egyáltalán nemszámítottam rá hogy ilyen lessz.tudom szándékosan sose bántana
2016. júl. 19. 00:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Olcsó k urva vagy/leszel. Azért ez nagyon kiverte a biztosítékot: " csak baráti viszonyba voltam a sráccal,de hát mivel jól smárolt,hagytam miért is ne:D "

Cél a négyes. :))

2016. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De mind1 is,igazatok van

Azóta nem is beszéltem vele,ha megis látom az utcán,inkább kerülök minthogy belefussak

2016. júl. 19. 00:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Félig sikerült is neki, csak béna volt... Nyilván úgy érezted, hogy túlságosan heves és erőszakos, nem volt elég a simogatás...
2016. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy ennyivel megusztad :).. Egy kicsit, azért légy magadra büszke, hátha az segít..
2016. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Istenem de buta vagy..Egy kis pun*i meg mell tapizás és egyből le akar fektetni?? :"D Ekkora retardált hülye egy p*csa hogy lehetsz? Hát nem eggyértelmű? -.-"
2016. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen le! Ha csak a barátodnak tartod ,akkor nem értem , hogy egyáltalán , hogy kezdtetek el smárolni ? -.-'
2016. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!