Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Vajon mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Vajon mit érez?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, fél évig jártunk. Kb 2 hónapja szakított velem azzal az indokkal, hogy neki ez nem megy, az iskolára akar koncentrálni, neki nem kell kapcsolat...(nem sokra rá facen már flörtölt is más lányokkal..mindegy.)

Azt mondta, maradjunk barátok, amit ráhagytam. Néhány napig ment is a dolog, aztán mintha kicserélték volna, letörölt facebookról (pedig szakítás is után volt hogy írt), ha találkozunk pl az utcán vagy a suli folyosóján (egy iskolába járunk), rám se néz, nem is köszön, nagy ívben elkerül. Szóval egyértelműen "utál".

De sokszor azon kapom hogy néz...

Van valami a tekintetében. De nem tudom hogy most akkor utál vagy mi a baja...xD

Rákérdeztem, de nem mondott rá semmi kézzelfoghatót.

Szerintetek? Mi van egy pasival akkor, ha egyik napról a másikra ilyen lesz az exével?

17L



2016. júl. 13. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt o tudnà megmondani...De mivel 17 évesek vagytok, ràfogjuk a hormonokra. ;)
2016. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő már idősebb, 20 éves. De persze ettől még lehetnek a hormonok, de ennyire?:)

Hát amúgy lehet ő se tudná megmondani....amikor rákérdeztem hogy mi lett velem hirtelen a baja, csak annyit mondott hogy nincs is velem baja meg hebegett-habogott.xD

2016. júl. 13. 17:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Menekül előlem.
2016. júl. 16. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másba szerelmes. Vagy szeret még téged de asz hiszi hogy utálod és ezért elkerül.
2016. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De miért szakított, ha szeret?

Amire gondoltam talán az, hogy mivel éreztettem vele a kapcsolat vége felé hogy rosszul esik amit csinál, így nem akart tovább "kínozni"...változtatni meg nem tudott/(akart).

Sajnos lehet hogy azt hiszi hogy utálom, mióta így viselkedik azóta elég flegma vagyok vele mert bánt amit csinál...

2016. júl. 16. 21:04
 6/7 KJUsul ***** válasza:

Meggondolta magát. Mégis veled akar lenni, de ugyanakkor volt pár kalandja azóta. Veled is lenne, meg a kalandok is kellenének neki. Mivel bánt amit tett és flegma vagy vele, elbizonytalanodott, hogy van-e még esélye.


Nem mer előjönni a farbával. Mégis hogyan közölné egy 17 éves lánnyal, hogy szereti, de kellenek neki más partnerek is egy kis szexre ha ahhoz van kedve? Én legalábbis ezt gyanítom.


De lehet, hogy csak annyi az egész, hogy meggondolta magát és vissza menne hozzád, de tart tőle, hogy te már tovább léptél. Erre szerintem kisebb az esély, de nem lehetetlen. Egyszer le kell ülnöd vele és megbeszélni.

2016. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írok privátba, utolsó, ha nem baj... :)
2016. júl. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!