Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit erez igazan a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit erez igazan a baratom?

Figyelt kérdés

Kisse tulsulyos vagyok es megis felfigyelt ram egy olyan ferfi aki tetszik nekem ....

Pontosan nem tudom h mennyire jövök be neki de nagyon tepert utanam.... Ugy tunik h az a tipus aki több vasat tart a tuzben , de talan a mi korunkban igy a normalis , ö 43 en 38, talan nem varhatom el h ugy udvaroljon mint egy tini eddig a korig kialakult egy kapcsolatrendszere ...

En szeretek vele beszelni , talalkozni igaz nem mindig erek ra ...

Viszont miota hivogat elkezdtem fogyni , van eröm nemet mondani az edessegekre , eddig 8 kilot fogytam ...

Eszrevettem h ha nem talalkozunk hosszabb ideig nehezen allok ellen a nassnak ...

Igy a közelgö talalka elremit annyira h fogyjak , ne tömjem magam ...

Olyan lett mint a drog ez a kapcsolat mintha ettöl fuggne a fogyasom es vidam is leszek ha talakozom vele ... Ez az egyetlen kapcsolatom a valasom ota ...

Arra gondoltam h nem baj ha nem lesz több a kapcsolatbol , ha lefogyok ugyis jo ... Szuksegem van egy motivalo eröre es masban nem talalom meg ...

Alt en elegitem ki oralisan , azt nagyon szereti ...

hazassagrol is beszelt , de en erre nem allok keszen .. .

Felesegul kert ....

Mindenestre en erre nem allok keszen .....

Elöször nemet mondtam de utana azt mondtam ( ra ket hetre miutan volt egy kisebb összeszolalkozasunk ) h oke , ha komolyan gondolja vegyen egy gyurut ....

Erre meg elvicceli , most meg tereli a szot ....

Hol bizonygatja h szingli hol mondja h kapcsolata van ....

Nem tudok eligazodni rajta

Szerintetek mit kene tenni vagy inkabb semmit nem kene nem tudom


2016. júl. 13. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul szükséged van az elismerő bókokra, hogy egyre csinosabb vagy és azért fogysz hogy megfelelj másnak.

Csak kiváncsiságbol kérdezem ez, hogy jött a témához, hogy te orálisan kielégited őt? Ès neked ebbe mi az élvezet? Kicsit egyoldalú nemde? :D

2016. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azert fogyok h megfeleljek masnak

Magamert fogyok , az egeszsegemert es a kinezetemert nem a bokokert

2016. júl. 13. 00:57
 3/4 anonim ***** válasza:
.. nem az jön le
2016. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ennyi idősen hogy ennyi eszed legyen....értem én, hogy kell a külső motiváció a fogyáshoz.

Egyfelöl egyszer kapcsolatban van egyszer szingli. Alap kuka. A szexuális életetek annyiból áll, hogy te elégíted ki őt...csodás.


Sok boldogságot!

30/N

2016. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!