Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell Balatonon "csajozni"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell Balatonon "csajozni"?

Figyelt kérdés

Szóval én a hosszan tartó kapcsolat híve vagyok, de most nagyon megteltem agyilag szóval kicsit szeretnék csak úgy minden következmény nélkül csajozni. A hétvégét haverommal Zamárdiban töltjük, és arra lennék kíváncsi, hogy hogy kell "csajozni". :D

Kérlek ne ítéljetek el csak kell egy kis levezetés... 16/F



2016. júl. 12. 21:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Én például szeretem, ha egy fiú diszkrét, azaz lehet izompólóban, de a pávahajat hanyagoljuk, meg a többi szarságot.

Itt vagyok Siófokon, és általában úgy szoktak udvarolni(amit díjazok is) hogy hoznak egy virágot. Mindegy, honnan, felőlem a fűből is lehetne. És utána mindig reagálok, bemegyünk sétálni, de sajnos mindig hamar elmennek, így nem komoly, én pedig itt lakom. Hogyha csak odamész, és mondod neki, hogy "szia! Neharagudj hogy zavarlak, de egyszerűen elbűvöltél a szépségeddel" az a legjobb érzés nekünk <-- így lett az egyik barátom is

Remélem tudtam segíteni, de írhatsz privátban is ;)

15/L

2016. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
75%

Mond azt hogy Ja ich bin sehr reich

És sokan odamennek majd hozzád

2017. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!