Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell Balatonon "csajozni"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell Balatonon "csajozni"?

Figyelt kérdés

Szóval én a hosszan tartó kapcsolat híve vagyok, de most nagyon megteltem agyilag szóval kicsit szeretnék csak úgy minden következmény nélkül csajozni. A hétvégét haverommal Zamárdiban töltjük, és arra lennék kíváncsi, hogy hogy kell "csajozni". :D

Kérlek ne ítéljetek el csak kell egy kis levezetés... 16/F



2016. júl. 12. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ott a zsák, vagy gyere verekedjünk .-.
2016. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha 16 évesen haveroddal el tudsz menni a Balatonhoz, akkor igen vastag pénztárcád lehet.

Szóval semmi más dolgod nincs csak azt megmutatni.

2016. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Engem a baratnoimmel úgy akart egy srac felszedni hogy elkezdett minket dobalni (labdaval😂)frocskolni.Labada az lehyen nalad! 😂😂
2016. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs vastag pénztárcám. Szülők is ott lesznek csak mi sosem leszünk velük
2016. júl. 12. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Öhm tankkal, ha tankkal mész, akkor minden csaj tádtapad, főleg ha átmész rajtuk a tankkal .-.
2016. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Leültem a partra, iszogattam a söröm, jött egy csaj, leült tőlem nem messze, odamentem adtam neki is, beszélgettünk, vettünk még, igaz szex nem volt, de azon kívül minden, meg jó társaság volt, szóval nem lehet panaszom.
2016. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Bemész egy diszkóba, veszel(vetetsz) egy sört, aztán nézel egy olyan lányt, aki egyedül van. Megvárod, míg mögé tudsz kerülni, aztán ha hátralép/dől stb leöntöd magad az itallal. Persze, hogy sajnálni fogja, így te rávágod a mágikus ,,semmi baj, én nem figyeltem" mondatot, aztán meghívod egy italra ha megengedi(általàban meg szokták :))
2016. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

A Balatonon?

Mérpont a Balatonon?

Bárhol ugyanúgy kell.

Leülsz a parton, a kis horgásszékre.

Bevágod, azaz belógatod a kukacod és szépen csendben várod, hoyg valaki bekapja.

Ha szerencséd van kifogsz egy kishableányt.

Ha nincs, akkor elcsoffad a kukacod.

Ha nagyon nincs, akkor valami angyalbőrös bakkancsost fogsz ki :D

2016. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted Balaton olyan mint Narnia? Egy másik világ és fura lények lakják? xd


ugyan úgy mint bárhol máshol...

2016. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké. Nem tudok csajozni :D Szóval ahhoz kellenének tippek
2016. júl. 14. 03:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!