Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neten érdemes-e ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten érdemes-e ismerkedni?

Figyelt kérdés

Látok egy csomó ilyen kérdést, de szerintetek érdemes a neten ismerkedni?

F.



2016. júl. 5. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze, miértne lenne érdemes? :D
2016. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Írj nekem ;)

59F

2016. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Hupsz..

*69F

2016. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Csak velem érdemes :3

17F

2016. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatra vágysz, akkor nem igazán. Ha szimpla beszélgetőtársra, akkor nagyon :)
2016. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire vágysz és mennyi idős vagy. :)

15/L

2016. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnereket könnyű találni neten. Viszont ha többet akarsz akkor nem érdemes...persze, vannak kivételek.
2016. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hat en a baratom online jatekon ismertem meg tehat neten keresztul mondhatni... Ugy Szeptember kornyeken ismerhettem meg sokaig beszelgettunk meg minden.. Egyre komolyabb lett es Dezemberben ossze jottunk, majd Juniusban talalkoztunk. Mind ez egy eve ugye. 2015ben. Azota is minden tokeletes epp most voltam naluk egy hete.. :) imadom. En sajnos mas orszagban elek..igy azert ritkabban talalkozunk tehat nem minden hetvegen.. De tervezzuk mi is a jovot. :) ugyhogy szerintem abszolut de megeri. De persze o jott eloszor,es elotte teljesen megvoltam bizonyosodva rola hogy tenyleg o az. Skypoltunk,kamoztunk. Mert ugye sajnos sokan kiadjak magukat masnak...
2016. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!