Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Miért mondják a lányok,hogy a külső nem számít,csak a belső a fontos?

Pedig ha nem vagy kigyúrt,jóképű,akkor jóformán esélyt sem adnak.

Így mégis,hogy akarják megismerni a belső tulajdonságait valakinek?


Értem,hogy kell egy alap szimpátia,de a mai tini lányok 90%-ra igaz,hogy a kűlső a fontos.



2016. júl. 4. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Küső megfog, belső megtart... én a párommal 9 hónappal ezelőtt jöttem össze. Nem mondom, hogy nem néz ki jól (170cm, vékony, barna haj, barna szem), de nem a külseje miatt szerettem belé. Egyszer elkísért a buszállomásig a sulinktól, ami egy 25 perces út. Voltak azalatt olyan beszédtémáink, annyira nyílt volt, kedves, barátságos és egyedi, hogy emiatt szerettem meg őt. Persze, fontos a külső egy bizonyos pontig, ez a bizonyos pont pedig a szex. Ha nem találod őt vonzónak, nincs arra "gusztusod", hogy közelebbi kapcsolatban legyen részed vele, akkor abból csak barátság lehet, és szerintem ez a fiúknál ugyan így van. 17/l
2016. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Két féle ember létezik; akinek fontos a külső és aki hazudik. A külsőhöz tartozik az ápoltság is. Lehet a világ legjobb embere, ha olyan igénytelen, hogy a legyek lepotyognak körülötte, nem fogsz neki esélyt adni, azt garantálom. Bos, említetted a szimpátiát. Ha neked nem szimpatikus egy lány, te sem akarsz vele nagyon ismerkedni. Tudod az a jó ebben az egészben, hogy mindenkinek más elképzelése van arról, hogy mi szép és mi nem. Totál relatív dolog. Aki neked tetszik, másnak nem biztos. A szomszéd Pistike barátnője szerinted bányarém és kicsit kettyős is, de a szomszéd Pistike teljesen meg van róla győződve, hogy a Marika egy Palvin Barbi és a legjófejebb ezen az egész világon.

És hát sajnos igen, eléggé egyfelé kacsintgat a mai lányok 90%-a. Tudod miért van? Azért mert ezeket nyomatják mindenhol, ezt látják a sztárokon. Ha sokat reklámoznak valamit, biztos megveszi valaki. (Remélem érted a hasonlatot.)

A lányokat is egy kaptafára formálják. Egyész nap nyomatják, hogy az a jó ha sok a smink rajtad, ha mindened ki van pakolva akkor szép vagy, ha drága cuccokban jársz, már celeb vagy, ha nem a legújabb iPhone telefonod van, akkor már kevesebb vagy, kinek számít a természetes szépség, ha van lóvéd és átplasztikáztathatod magad. És a másik brutál sokkoló üzenet, hogy nem számít ki vagy, mennyire vagy okos, mennyire van kedves és értékes ember, ha kifogsz magadnak valami pénzes csávót, aki életed végéig eltart, te pedig ezt különbőző szolgáltatásokkal viszonzod. Az ilyen lányok és a mindehol sujkolt feminim vagy éppenséggel bunkó és erejét fitogtató fiúk úgyis egymást fogják választani. Ők agymosottak, bennük ne keress túl sok vígasztalást.

Nyugalom, annak a 10% lánynak is ugyanolyan nehéz, mert a normális fiúk elég nagy százaléka egy lusta disznó (főleg kamasz korban) és nem nagyon akar egy olyan lányért tenni, aki ér is valamit, ez a nagy helyzet. Meg ugye a találkozásuk sem gyakori.

Mondtad, hogy a lányok a kigyúrt pasikat szeretik. Részben igen. Van aki a erősebb fizikumú férfiakat, valaki a kevésbé erőseket szereti. Tudod, ízlések és pofonok. Meg amúgy is, mi bajod azzal, ha valami edz? Te is ugyanúgy tudnál edzeni, ugyanúgy ki tudnád magad gyúrni, mindez puszta elhatározást és kemény munkát igényel.


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de előjött belőlem a filozófus. :D Remélem, hogy tudtam segíteni. (15/L)

2016. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12-es vagyok. Elnézést, elgépeltem pár helyen, mert telefonról írtam. Ha valamit nem lehet megfejteni, akkor nyugodtan szólj! :D
2016. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen, persze 😒 Mert te összejönnél egy olyan csajjal, aki dagadt, ragyás, borzasztó ronda csak azért mert kedves es megértő? Na ugye, hogy nem.

Ne álszentkedj itt nekem.

2016. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Persze, fontos a belső! Szeretem, ha kedves, törődő, vicces a fiú. Ez alapján egy csomó pasit találhatnék páromul. De az egyik fiúnak hiányzik az összes foga, a másik 120 cm, a harmadik heti egyszer fürdik, a negyediknek meg szétáll a füle és kancsal. Mind a négy fiú kedves, törődő és vicces, de egyikhez se vonzódom. Nem bírnék hozzájuk érni, megcsókolni őket vagy lefeküdni velük, pedig azokat a belső tulajdonságokat hordozzák, ami nekem fontos.

Kell egy bizonyos vonzalom is a személy iránt. Csak akkor működik a dolog. :)

2016. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Részben igazatok van,nem tudom,hogy milyen válaszokat írtam,mikor a kérdést feltettem.

Most már valamennyire változott a véleményem.


12. Igazad van én is gyúrhatok,és csinálom is már a kérdés feltétele előtt is edzzettem,de sajnos a genetikámnak köszönhetően szinte 1 év edzés meg sem látszik.Hiába költöttem több százezret személyiedzőre,táplálék kiegészítőkre stb...,azon kívűl,hogy fizikaliag többet bírok nem nagyon látni változást.


Igen nyílván én sem jönnék össze,olyan lánnyal aki nagyon kövér stb...,de ha csak egy kis felesleg van az nem kizáró ok.


Viszont abban nem értek eggyet,hogy a rendes fiúk lusták tenni a rendes lányokért,csak ha mondjuk már a 10.utasít vissza(mivel ismeretlenül nyílván nem tudod,hogy épp egy "rendes" vagy egy "tömeg" lány lesz)akkor azt az önbizalmadat eléggé vissza veti.



Pl.: Itt vagyok én,nem tartom magam jó képűnek(és ugye a genetikán nem tudsz változtatni)

Hiába edzek nem nagyon látszik a változás.szóval kigyúrt sem vagyok,de mindemellett adok magamra:

Márkás cipőim vannak

Normális ruháim stb...


Igaz a hajam nincs "belőve"

De ezen kívűl szerintem minden ami az ápoltsághoz tartozik az megvan.


Viszont az is igaz,hogy nem nagyon merek lányoknál bepróbálkozni,így nyílván nem tudhatom,hogy milenne a vége a próbálkozásnak(schrödinger macskája)


Ezek alapján belátom,hogy pontatlanul fogalmaztam meg a kérdést annak idején.


Nagy részben igazatok van,de az első benyomás/elsőre a külső fogja eldönteni,hogy-hogy fogadod az adott fiú/lány közeledését,ÉS UGEN EZZEL ÍGY VAN MINDENKI ÉN IS,A FIÚK IS ÉS A LÁNYOK IS.

2016. dec. 29. 20:23
 17/21 anonim ***** válasza:
A külső fontos! De nem kizáró ok. Persze hogy számít a külső. Nem tudom ti hogy vagytok vele de egy ronda kövér (ettől függetlenül lehet egy csodás személyiség csak " az isten nem áldotta meg tökéletes külsővel" és senki nem tehet róla hogy néz ki) emberhez (függetlenül hogy fiú vagy lány) kevésbé vonzódnak mint egy "adoniszhoz". Van az a mondás: Külső megfog, belső megtart. És mondhatja bárki, hogy a külső nem számít olyan nincs. Fogadni mernék bárki előtt lenne olyan lehetőség hogy két ember közül választhat mindkettő "belsője" ugyanolyan de az egyik jól néz ki a másik meg nem. Ki az a hülye aki a csúnyábbikat választja? Persze ez csak az én véleményem és nyugodtan lehet szidni az anyámat hogy nekem is csak a külső számít. Számít de nem a legfontosabb. 15L :)
2016. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem írtad le hogy hány éves vagy....na de szerintem 15 lehetsz mint én:valamikor ősz elején össze jöttem egy lánnyal akit 3 éve ismerek kb. először csak barátok voltunk hazakísértem és beszélgettünk. Elejinte nem jött be nekem de szerettem vele beszélgetni mert amikor vele vagyok őszintén és nyíltan beszélek. Amellet hogy vele beszélgettem randizgattam más lányokkal mert nem tudtam hogy tetszem neki(bár a randik sikertelenek voltak) és ő látta hogy CSAK barátként tekintek rá ezért nem is törődött ezzel. Na de a lényeg az hogy:ő imádja a metált és depis is sokan mondták hogy nem szép de valahogyan beleszerettem. 3 hónapig jártunk majd szakítottunk mert hát #friendzone pls és onnan nincs kiút de mind a ketten ezt akartuk.Én dagi vagyok nem túlmagas nem sportolok de viszont jó tanuló vagyok és imádok gépezni de azért a lányért otthagytam volna mindent úgy éreztem szóval te is fogsz találni majd valakit magad mellé csak rossz helyen keresgélsz. Azok a lányok akik normálisak azok akik kilógnak a sorbólpl.:duci,depis,otthon ülős,vagy épp szereti a melegeket.....


15/F

2016. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja és azt szeretik a lányok hogyha néha bókolsz és ha meghalgatod őket és figyelsz rájuk. De nem mindenki ugyanis minden lány más és más nem mi denkinek ugyan az kell a legfontosabb hogy legyél nyílt és őszinte de ne legyél bántó. Ne félj és legyél magabiztos gondolj arra hogy de jó lenne vele lenni. Nem muszály egyből az érzéseidet kitálalni mint egy svédasztalt mert azt nem szeretik ha egy fiú érzelgős (legalábbis nem mindenki) engem rengetegszer vissza utasítottak mert: dagi,"gyerekes"(amiért szeretem az animéket),csúnya,unszociális vagyok de így is voltak olyan barátnőim akik most olyanok hogy hűha és álmomban nem kapnék olyat amilyenek ők
2016. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Az én történetem válasza:
Én még mindig a Halott Pénz-re hallgatók:A küldök belsö nélkül nem sok.Az én pasim nem a legvékonyabb az​ évfolyamban,de azért az arca cuki!És én a belső tulajdonságai miatt szeretem pl.vicces,kedves megértő és lehet vele hülyülni mint a BFF-emmel.Engem ezek a tulajdonságai fognak még.12/L
2017. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!