Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi napokban ért véget egy közel két éves kapcsolatom, kiderült hogy 5-ször csalt meg alatta. Rájöttem mekkora hulladék ez a személy, és nem tudom felfogni hogyan eshettem ekkora csapdába. Már semmi jót nem látok benne és el szeretném felejteni, tudnátok tanácsot adni? Nem szeretek egyedül lenni, haverok meg nem érnek rá, és tudom hogy egy szakítás után milyen szar ha egyedül van az ember. A tanácsokat előre is köszönöm. 17/f

2016. júl. 2. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Idő kell hozzá.
2016. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg egy kicsit is szereted akkor gondolj minden egyes nap a rossz tulajdonsagaira. Amugy tenyleg egy haverod sincs akit ki tudnal hivni? Ha tenyleg nincs akkor nezz meg egy jo filmet. Vagy olvass. Vagy ismerkedj emberekkel es menj el veluk valahova.
2016. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek után csodálkozom, hogy még eszedbe jut. Tőle csak jobbat találsz, a felejtéshez viszont idő kell. Felejtsd el azt is hogy létezik. 16/l
2016. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő tényleg segít de teljesen elfelejteni nem hiszem hogy sikerül majd.
2016. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első--> igen persze de azt az időt el kéne töltenem valamivel :)


Második--> Ezeket a válaszokat hallottam már de azért kösz :p


#3 --> Igen tudom, hogy el kéne felejtenem de épp az a kérdés hogy azt higyan, sajnos nem lehet csak úgy emlékeket törölni.


#4 --> Akkor kérdem úgy: mi az ami segíthet lekötni annyira hogy már ne hiányoljam?

2016. júl. 2. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idő segít.Amúgy meg nyugodtan írhatsz,ha szeretnéd lefoglalni magad egy kis időre.
2016. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő de példákat tudok mondani. Nekem segít hogyha tudok beszélni róla, ahány embernek mondod el a történetet annál könnyebb lesz. Számítógépes játékokat szereted? Ha igen akkor próbáld lekötni magad valami olyannal amire komolyan kell koncentrálni. Barátaid nem érnek rá, de ha ráérnek majd és még mindig fáj első dolgod legyen találkozni velük aztán vagy berugni vagy csak naturba szórakozni. Minden este amikor nem tudsz mit csinálni előre gondolj valamit amivel le tudod kötni magad, esténként jobban fáj (személyes tapasztalat). Ha annyival tudok segíteni hogy tudsz kivel beszélni akkor írj rám.
2016. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!