Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről az álláspontról?

Figyelt kérdés
Hiszek az "összeesküvés-elméletekben", nem vagyok az a nem látok a szememtől típus, tájékozott vagyok a háttérben történő dolgokat illetően (politika főleg, azon belül is a gazdasági és pénzügyi politika) és antiliberális vagyok.
2016. jún. 30. 19:31
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És ha a jövőben sem tud ezen nézeteimről a lány?
2016. júl. 1. 10:59
 22/27 anonim ***** válasza:
Komolyan képes lennél másnak tettetni magad, mint aki valójában vagy? Tapasztalatból mondom, hogy bizonyos helyzetekben akaratlanul is előjönnének ezek a dolgok, és akkor már elég nehéz lenne eltitkolni. De még ha képes is lennél rá, komolyan olyannal akarnál lenni, aki egyrészt nem ismer téged őszintén, másrészt teljesen más nézeteket vall, mint te? (mert nyilván azért nem akarnád vele megosztani, mert ő másképp gondolkodik, különben semmi gond nem lenne) Arról nem is beszélve, hogy szerintem baromi gerinctelen dolog ilyen szinten titkolózni egy kapcsolatban.
2016. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem tettetném másnak magam, csak nem hoznám fel ezt a témát. Ha rákérdez a véleményemre, elmondom, de ha nem, akkor nem feszegetném a dolgot, ennyi.
2016. júl. 1. 12:25
 24/27 anonim ***** válasza:
Csomo olyan forum van amit a magadfajta emberek hoztak letre, mondjuk akar facebook csoport is.ott tuti talalnal olyan not aki toleralja a dolgaidat, sot
2016. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
46%

Látom a tinik (meg az egész magyar társadalom) jó részének gőze sincs arról mi is a liberalizmus... Nem szándékozom senkit se minősíteni, de ha valaki azt mondja, hogy nem jár "anti-liberálisokkal", az a tökéletes jele annak, hogy nem liberális.


Szerintem értem, hogy mit akar mondani a kérdéssel a kérdező és ezzel semmi baj sincs, de neki is azt javaslom, hogy picit olvasson utána a dolgoknak mielőtt nagyívű következtetéseket von le.

2016. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
46%

Magyar liberalizmus: Eltűrni csak azt szabad, amit ÉN megengedek. Ez az én másságom, ezt kell tolerálni.


sajnos kb mindenre igaz. értelmesebbek el is gondolkodhatnak rajta

2016. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Amikor a liberális tanárok azt hangoztatják, hogy "csak a demokrácia", "büdös nácik", "rohadt kommunizmus", gyakorlatilag saját maguknak mondanak ellent.
2016. júl. 2. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!