Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről az álláspontról?

Figyelt kérdés
Hiszek az "összeesküvés-elméletekben", nem vagyok az a nem látok a szememtől típus, tájékozott vagyok a háttérben történő dolgokat illetően (politika főleg, azon belül is a gazdasági és pénzügyi politika) és antiliberális vagyok.
2016. jún. 30. 19:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%

Én 100%, hogy nem tudnék összejönni valakivel, aki "antiliberálisnak" tarja magát, de szerintem sokan vannak, akiket ezek nem zavarnak.

19l

2016. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek meg vannak a maga érdeklődési köre. Viszont, ahogy az előttem szóló, én is messziről elkerülnék egy "antiliberálist", mert nekem az az egyik főeszmém, amit ezek szerint az illető mélyen elvet.
2016. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
De nálad mit jelent az antiliberalizmus?
2016. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem birom az ilyen politika orulteket, kulonosen h nagyreszt az ilyen kuruc.info vagy masik esetben 444.hu cikkein nonek fel

Az antiliberalizmus meg nagyon vissza taszito. Nekem ilyen ember nem kene.

2016. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nálam azt jelenti az antiliberalizmus, hogy bevándorlásellenes vagyok (legyünk aktuálisak), azt meg főleg nem engedném, hogy bejöjjenek a lakásunkba. Ki nem állhatom a kampósorrúakat, a melegek és transzvesztiták állandó nyomását a médiában, a hamis történelmünket, amit a suliban tanítanak, hogy ne tudjuk a saját múltunkat, mert az a nép, mely nem ismeri a múltját, nem fogja megélni a jövőt.

Egyébként se kurucinfot, se 444-et nem olvasok.

2016. jún. 30. 22:34
 16/27 A kérdező kommentje:
Na de úgy jött le nekem a kommentekből, hogy ezt nem igazán szereti a többség. Akkor ezen nézeteimet rejtsem el, amíg nem kérdez rá az illető? Végül is eddig sem beszélgettem az eddigi barátnőimmel politikáról, csak most, hogy azért idősebb vagyok, lehet nagyobb sansszal jön elő mint téma.
2016. jún. 30. 22:43
 17/27 anonim ***** válasza:

Akkor pláne nem értünk egyet. Mindenkinrk vannak nézetei, de nem kell azt a másikra erőltetni. Bár egy meleg ellenes beszólással nálam már bárki elvágja az esélyét, meg úgy ezzel a gondolkozásmóddal. De még havernak se.


Valószínűleg biztos van, aki hasonló nézeteket vall. Érdemesebb inkább arra lacsintgatni, mert nem biztos, hogy ezt sok lány tolerálja. Viszont semmiképpen se hazudj magadról másnak.

2016. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kacsintgatni*
2016. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egy pillanatra sem állt szándékomban másra erőltetni a véleményemet, nem tudom, hogy ez honnan jön le.
2016. jún. 30. 23:48
 20/27 anonim ***** válasza:
Oké, én 100%, hogy nem tudnék veled együtt lenni, nálam bárki, aki homofób, eléggé leírta magát. Viszont ennek ellenére szerintem ne "titkold el" ezeket a nézeteidet, mert akivel randizol, jogosan lenne utána kiakadva, hogy ő "nem ilyennek ismert meg", érted.
2016. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!