Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be ez a haj? Illetve ez az egész stílus? Kép lent

Figyelt kérdés

Ő Lex Griffin. Találtok még képeket, videókat róla, ha rákerestek. Na szóval: mennyire tetszik egy az oldalt felnyírt, felül hosszú, összeköthető haj, a tetoválás, és a szakáll együtt ? vagy akár külön külön melyik jön-, vagy éppen nem jön be ? Egyébként nem számítok túl sok pozitív véleményre..pedig nekem tetszik a stílus. Én 16/F vagyok.


[link]


[link]


[link]



2016. jún. 28. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#2


A testépítés nekem nagyon nem jön be, de természetesen izlések és pofonok, de őt nagyon szívesen látnám a házam tájékán:


[link]

2016. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) Hát ő tényleg nem rendelkezik egy extrém izomtömeggel :D
2016. jún. 28. 23:57
 13/19 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik *o*

Így az összkép nekem bejövős a szakállal, hajjal, mindennel együtt :D

16/L

2016. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a csuris hajat, nekem nagyon nem jön be..ellenben a második képen ahol nincs összefogva, nagyon szexi ^^ A szakál viszont borzalmas mindenhol. Az lehetne rövidebb :D A tetkók általában bejönnek, ezzel sincsen bajom. De tényleg befejezhetné a testépítést, most még jól néz ki, de ennél több izom nem kell rá. 16/L
2016. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden jó, csak szakállal vannak kisebb nézet eltérések, de ha alszik azt le lehet vágni :D
2016. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen nem annyira látszik, de a többin igen, hogy tényleg kezd túl izmos lenni :/ A haj még nem akkora gond, de az a szakáll.. túlon túl hosszú. Ha rövidebb lenne, oké, de így nem.
2016. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, kihagytam a vádliját, ami nagyon ijesztő :DD Ne, olyan vádlit ne :D
2016. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Adelll ***** válasza:
100%

Sok újaz mar nem lehet irnixd

Kicsit tul izmos.. Es lehetne csak borostaja

De amugy eleg joo:3

2016. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) részemről mindenkinek ment a zöld. Igazából a szakállon nem lepődtem meg, hogy annyi mindenkinek nem jön be. Viszont a hajat nem gondoltam volna hogy ennyi mindenkinek tetszik. Viszont ami nagyon meglepett, hogy túl izmosnak tartjátok sokan.:)
2016. jún. 29. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!