Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi tetszik jobban egy pasin?

Figyelt kérdés
Izmos has pl,vagy nagy bicepsz?
2016. jún. 25. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem akinek olyan nagy a bicepsze, úgyhogy inkább az izmos has. De igazából az se baj ha nem izmos. Annyi hogy ne legyen olyan nyeszlett, de azèrt legyen jó erőnlètben.Szerintem az se szèp ha valaki annyira kigyúrt. 17/l
2016. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább nagy bicepsz
2016. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3. lehetőség nincs? :D Mert az izmos vádlinál alig akad jobb :3
2016. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kocka has
2016. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem erdekel mennyire izmos de legyen vekony! Ja es nalam sokat szamit az ha nagyon jokepu:)
2016. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Izmos has nagy bicepsz...nm tudom engem inkább a vállak érdekelnek *-* de az nagyon :)) imádom ha széles a válluk *-*
2016. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!