Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom minden hetvegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom minden hetvegen bulizik a heverokkal?

Figyelt kérdés

En 15 eves vagyok a baratom pedig 17. Idosebb haverjai vannak meg vele egyidosek.

En is voltam mar vele a varosba meg be is mutatott a legjobb haverjainak es az o baratnoiknek de en ha bemegyek varisba csak 11ig maradok. O viszont van hogy 4 ig is bulizik.

Tegnap is egyutt bentvoltunk es eljottem 11kor de ma reggel lattam egy kepet snapchaten h fel otkor meg otthon se volt.

Ezen kicsit felidegesitettem magam.

Ja es megkerdeztek tole h van e nalad? Mondta hogy bocsi nincs...

Ez most mit akar jelenteni?

Jogos hogy zavar egy kicsit ez az egesz??

Velemenyek?


2016. jún. 19. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos. Nem kell minden hetvegen szetcsapnia magat vagy akkor igenyesebben menjetek el egyutt:)
2016. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy füvet árul.. Vagy csak tüzet kértek tóle cigihez :D amúgy addig marad kint ameddig akar, plusz még be is mutatott a barátjainak és kint is maradhatsz velük szóval mi a gond? Az hogy ő tovább kintmarad azzal semmi baj nincs :D élvezi az életet :D
2016. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen a barátod füvet árul :D..
2016. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nem orulok hogy fuvet arul:/

Amugy nem azzal van a baj h nem megy o is haza 11kor csak hogy majdnem minden este iszik meg valamelyik haverjanal van. Foleg most hogy nyariszunet van.

2016. jún. 19. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál hogy ezt megbeszéld vele?

Lehet egyszerűbb lenne, és fény derülne egy-két dologra.

2016. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy 17 évestől kritikán aluli viselkedés. NEm kell ezt neked eltűrnöd, mikor 100x normálisabbak is vannak.
2016. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%
Én is 17 vagyok (lány) és minden hétvégén elmegyek bulizni, ahonnan 3-4 előtt nem is egyek haza. Nem tudom mi olyan nagy gond... Szerintem az ő viselkedése teljesen elfogadható. Engedd hogy élvezze az életet és ne anyáskodj.
2016. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
#7: Persze,hogy szerinted elfogadható, mert te is ugyanezt műveled..... Ez egy csajtól még gázabb viselkedés :)
2016. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zedricht ***** válasza:

Nem ertem mi a gaz abba, hogy sokaig kintmarad. Senkinek nem lesz ettol rosszabb.

Igazabaol ertheto, hogy zavar de gondolom ot az sem zavarna ha te is bentlennel vele akar 5ig. Nem thet rola hogy te 11kor hazamesz o pedig meg szeretne maradni.

2016. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze, nyugodtan szorakozzon, bulizzon csak legyen egy hatar.

Sajnos a szuleim miatt csak 11ig maradhatok de szerintem mivel en nem iszok csak egy kicsit es csondesebb is vagyok a tarsasagaban mivel idosebbek es fiuk lehet hogy nem banja hogy nem maradok tovabb

2016. jún. 19. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!