Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ő bejön nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ő bejön nektek?

Figyelt kérdés

10-ből mennyit érdemel?? :O Kort és nemet írjatok :D..


[link]



2016. jún. 18. 01:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ki gondolta volna hogy lányos sorozatokból/filmekből veszed ki a szereplőket :D Le merem fogadni hogy ha ez a srác játszotta volna a hős szerelmes szívtipró szerepét az egyik kedvenc sorozatocskádban, akkor most őt linkelnéd be FÉRFI címszó alatt és a többire írnád hogy 10/1

De ez annyira fura, hogy a magyarok ennyire nem tudnak a skálán számot mondani :D Mint amikor ismerősöm hazajött és 10/9-et adott a vodánál. Aztán felhívták, hogy miért csak 9, mi volt a gond. (Mert mindenki vagy 1-et vagy 10-et ad) itt xD

Ha 1-et adsz, az azt jelenti, hogy nincs nála rosszabb. Azért próbáld már meg beskatulyázni egy értelmes helyre, nem tudom elhinni hogy ez a férfi a lehető legrosszabb akit valaha láttál :D

2016. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

kedves utolsó.


Téged miért bánt, hogy a nőknek, lányoknak nem jön be a képen látható srác?

Egyszerűen nem olyan férfi akire azt mondanánk, hogy "húhha ez férfi"


Nekem sem jön be. Egyszerűen semmi férfiasságot nem látok ebben az emberben. Nem tartom vonzónak, az alakja sem jön be, és nem azért mert nem 120 kilós hájas alak. Ránézek erre az emberre és meg sem lepődnék ha egy másik képen a másik hasonló típusú férfival ölelkezne.

Ez van.

A kérdező feltett egy kérdést, hogy melyik lánynak jön be. Mi lányok / nők őszintén megmondtuk.. ez miért baj?

Miért baj ha az egyik válaszadó 18 éves sorozatban szerepelt "szép fiúkat" sorolt fel? Ő neki az olyan típusú férfiak tetszenek. Azok sem jönnek be minden lánynak/ nőnek, de tény, hogy jobbak mint a kérdésben linkelt férfi képe.

Pontozni kell? Akkor 10/ 0 nekem is.

üdv 21/N

2016. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem csodálom hogy meleg lett, gondolom hozzád hasonló nők vették körül :))

Amit írtál elolvastam, reagálni nem fogok rá, nem sok értelmét látom :D

2016. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
Eh..kerekebb segge van mint nekem :D 16/L
2016. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jajj ezt ismerem. Ő Ahmed, a múltkor láttam egy melegbár előtt.

Nagyon gengszter kinézetű ;))

2016. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!