Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is emiatt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is emiatt nem beszélgetünk ugy a sráccal, mint régebben? Ha igen, hogy tudnám felhozni neki a témát?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egy ismerősöm azt hitte, hogy nekem többet jelent a srác szimpla barátságnál és ezt szóvá tette neki, hogy miért hülyit?? ( én nem voltam ott akkor )


és szerintem emiatt a sráccal már nem ugy beszélgetünk, mint előtte

előtte volt, hogy lelkiztünk is, most már kb semmi értelme beszélgetnünk, mert pár szavas válaszokat ad és vissza sem kérdez arra, amit irok ( ha lehetne sem)

félreértés ne essék, nem azt várom el/akarom, hogy csak ő irjon, kérdezgessen

én szoktam kérdezgetni, ha éppen történt valami vele és arra válaszol is


néha megkérdezi, hogy velem mi történt, de a válaszomra általában csak 1-1 emojit szokott irni


és én csak arra tudok gondolni, hogy azért nem ugy beszélgetünk, mint régen, mert azt hiszi, hogy én többet akarok tőle, de ő meg nem szeretne semmit sem és attól fél, hogy esetleg túlgondolnám a dolgokat


szerintetek lehet, hogy ez áll a háttérben?


mert ha igen, akkor mindenképp meg szeretném vele beszélni élőben, hogy csak mint barát tekintek rá

de nem tudom hogy kéne felhozni a témát, szerintetek?


mert ha meg nem emiatt ilyen, akkor eléggé ciki lenne a szitu :/



köszi, aki elolvasta :)

bocsi az esetleges hibákért :)


kort és nemet is légyszi :)



2016. jún. 17. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges hogy emitt van ez ! Akkor meg megkent beszélni ha nem akarsz ebbe a helyzetbe maradni ! Es ha meg mondja hogy nem emiatt akkor meg bocsánatot kérsz csak hallottad higy elmondta az ismerosod !

Beszélj vele

2016. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ! Bocsi a hibákért Es am 14L
2016. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindenképpen meg szeretném vele beszélni, mert kb én érzem magam szarul emiatt :/
2016. jún. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!