Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen normális elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
(lány vagyok)

2016. jún. 16. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

erre nincs jó válasz


16-19 az átlag sztem

2016. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14/88 187
2016. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

SZerintem 16 vagy a felett.. Az alatt én undorodom a gondolattól :O

17F

2016. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
80%

Szerintem nincs korhoz kötve. Legtöbbször azért mondják,hogy ne túl fiatalon, mert megeshet,hogy nem vagy rá eléggé felkészülve lelkileg, esetleg nem ismerted még ki eléggé a fiút, és ilyenkor fennáll a veszély, hogy csak lefekszik veled aztán lelép. Ez egy fiatal szívet nagyon megviselhet.

De lehetsz annyira felkészülve 15alatt is mint mondjuk 17felett.

Én 14évesen vesztettem el, 1éve voltunk együtt a barátommal, aztán még 2évig. Már vége, de kicsit sem bántam meg, sem akkor, sem most. Teljesen fel voltam készülve. Sajnálom ha ez másoknak 'undorító' de ilyen is van. Le lehet pontozni.

Azt azért be kell vallani, jobb később. Fennál az esélye annak hogy terhes leszel, kiszakad a gumi, és még sok más baj történhet. Nem mindegy hogy 15 vagy 18évesen.

2016. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 16-17 évesen.

14/L

2016. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deflohelp ***** válasza:
100%

A testi szerelemben mindig benne van a teherbeesés esélye (ami megfelelő védekezéssel azért jól lecsökkenthető), szerintem akkortól érdemes elkezdened, ha van olyan valakid, akiben megbízhatsz, hogy ha maradandó nyoma lenne az együttlétnek, akkor is melletted (mellettetek) marad.

Több aktuális tudnivalót találsz, ha a Szexualitás kategória keresőjébe beírod: szüzesség elvesztésével járó

2016. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abszolút emberfüggő. De 14 alatt semmiképp nem ajánlatos, azok is nagyon kevesen vannak, akik 14 évesen kellően felkészültek, tájékozottak. Ráadásul magukról a legtöbben azt hiszik, hogy abba a kevésbe beletartoznak... Ha csak a számokat nézzük azt mondanám 15-16 az átlag, ameddig várni kéne a legtöbb embernek. Tovább felesleges, aki 16 évesen felelőtlen, nincs tisztában a fogamzásgátlással, nem lesz különb 18-20 évesen sem. Az a lényeg, hogy nem szabad elsietni, előbb ki kell ismerni a másikat, kortól függetlenül. Én már 14 évesen határozottan kívántam exemet(még nem voltam vele), de ha lett volna lehetőségem és akkor sem fekszem le vele, nem bántam volna meg. A legtöbb ember nem nézi jó szemmel ha valaki nagyon fiatalon veszíti el a szüzességét, nem is alaptalanul. Mivel sok eset nem is komoly kapcsolatban történik. (Attól függ ebben a korban mit veszünk annak, pár hónap együttlét semmiképp nem az.) Ha valaki szereti a párját, tisztában van a szeretkezés esetleges következményeivel is, pl. teherbe esés megfelelő védekezés hiányában, akkor 14 évesen is elfogadható, de ha gyerekem lenne, semmiképp nem biztatnám arra, hogy 14 évesen már csinálja... Ha meg ez a kérdés felmerül benned, szerintem 1-2 évet még jobb ha vársz, mondjuk attól függ most mennyi idős vagy.

17/L

2016. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nincsen korhoz kötve. Meg kell érned hozzá, és szerintem sokkal jobb az, ha olyannal veszted el, akit tényleg szeretsz, nem valami futó kapcsolatban, vagy mondjuk egy házibuliban. Én 17 évesen vesztettem el, sajnos pont rossz példa vagyok, mert egy házibuliban történt a dolog egy olyan lánnyal akit azelőtt sosem láttam, igaz, utána majdnem 1 évig együtt is voltunk.

19f

2016. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor-, hanem partnerfüggő. Ha rád talál a szerelem, ha rád talál egy olyan partner, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad, ha azt érzed, hogy ennek a pasinak MINDENSÉG akarsz lenni, akkor úgyse minket fogsz kérdezgetni. (Legfeljebb utólag, hogy jól tetted-e, hogy lefeküdtél vele.)
2016. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem 15-20 ha normális a társad

15L

2016. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!