Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő akkor most mit szeretne?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akkor most mit szeretne? Mire gondolhat amikor ezeket írja?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) van egy srác akivel szoktam messengeren beszélgetni,élőben nem beszéltünk még csak véletlen találkoztunk,de mindketten siettünk,így nem álltunk le beszélgetni csak köszöntünk. Még régebben írta nekem,hogy szerinte ebből az egészből nem nagyon lesz semmi több barátságnál,mert őt zavarja a korkülönbség(ő 18 éves,én pedig 14 éves lány vagyok-tudom,szerintem is sok egy kicsit ez a korkülönbség) VISZONT nagyon sokszor van az,hogy megdícsér valamilyen formában. Például volt az múltkor,hogy ezt írta:"ha instagramra felteszel egy képet magadról,akkor előbb küldd el nekem,és ha azt mondom,hogy legyél a feleségem,akkor rakhatod fel :D" Amiután összefutottunk,írta,hogy nagyon jól nézek ki. Olyat is kérdezett már,hogy leszek e a barátnője meg a felesége:D (nyílván viccből,csak azért nem mindenki kérdezget ilyet tőlem,még akkor sem ha csak poén) Találkozást nem erőlteti csak 1-2szer szóba hozta,hogy kéne már talizni. Nem tudom mit gondolhat vagy hogy egyáltalán most akkor mit szeretne?
2016. jún. 12. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti, biztos vagyok benne hogy egy kehely epres fagyit szeretne, bízz bennem
2016. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tom pontosan mit akarhat, de derítsd ki, talizz vele ;)
2016. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NORMÁLIS válaszokat várok,trollok kíméljenek.. Köszi 2-es,majd megpróbálom:)
2016. jún. 12. 20:53
 4/5 anonim válasza:
Tuti tetszel neki:) Ha újra megdicsér,viszonozd,így akár te is kezdeményezhetsz,és ha újra elhív,mindenképp mondj igent!
2016. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. jún. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!