Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kezdett el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kezdett el tetszeni az ilyen? 15/F

Figyelt kérdés
Az egyik 12 éves lány ismerősömnek nem rég kezdett el növekedni a melle. Múltkor amikor találkoztam vele, nem volt a ruhája alatt melltartó(Nem is nagyon hord) és a pólóján át kihegyesedett a melle, és lehetett látni a formáját a bimbójának. Elég kicsi, viszont így már látni. Amikor megláttam, nagyon felizgatott, és megkívántam, és nagyon tetszett, elég sokat néztem. Azóta tetszenek, és izgatnak az ilyen korú lányok mellei, de főleg az övé. Akár még irányítani is tudna vele, mert annyira vonz, hogy bármit megtennék, csak nézhessem még tovább. Ez miatt maradtam is nála sokkal tovább, mint terveztem. Hogyha látom, úgy érzem, mintha uralkodna felettem, és sokkal kedvesebb vagyok vele, és amit kér, mindent szívesen megcsinálok neki.. Korábban ezek sosem voltak így. Szerintetek mit tegyek, és miért van ez?
2016. jún. 5. 21:37
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
88%
Szerintem ilyen korban mindenkit hív a bimbó ereje.
2016. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Nézd, de ne legyen feltűnő, ne tapizd meg, és ne feküdj le vele mert nem kéne ecsetelnem ,hogy nem kéne.

VAGY

Szólj neki ,hogy hordjon melltartót.

2016. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, az összes korodbeli lánynak is látszik a mellbimbója, csak ők hordanak melltartót :) Majd ha lesz barátnőd, ő otthon úgysem fog (legalábbis ha nem kényelmetlen neki úgy) addig meg fogd vissza magad a 12 éves kislányok ciciitől.
2016. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!