Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti voltatok már ugy, hogy...

Ti voltatok már ugy, hogy azután kezdett el tetszeni valaki, amikor érszrevettétek, hogy ti is tetszetek neki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen persze.
2015. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ha nem tetszik valaki első ránézésre, akkor nem fog másodikra sem. Határozott ember vagyok... :D
2015. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát volt úgy hogy mielőtt nem ismertem, nem tetszett, sosem vettem észre, aztán elkezdtünk írni, beszélni stb akkor megtetszett, és idővel összejöttünk és már 2 és fél éve együtt vagyunk :D
2015. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
92%
Velem igazán ilyen még nem volt sajnos, de könnyen elképzelhetőnek tartom, mert realista vagyok. Egy olyan emberbe nem fektetem az energiám, akinél látom, hogy nincs esélyem, ellenkező esetben viszont igen. És ha megtudom valakiről, hogy tetszem neki, teljesen máshogy nézek az illetőre.
2015. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!