Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is jo humorerzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is jo humorerzek?

Figyelt kérdés
Ha a srac viccein nevetek es ertekelem meg neha en is hulyulok de nem biztos hogy tudok mondani olyan vicces dolgokat vagy csak neha

2016. jún. 5. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Dafuq did i just read
2016. jún. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Velem is ez van:/

A poént értem,röhögök is rajta de csak ritkàn tudok jót mondani. Szerintem ez humorérzék. Annak nincsen aki semmilyen viccet nem ért. Nekem példàul nagyon sok a fejemben de sosem mertem kimondani amiket gondoltam. Hàt mióta jobban ki is mondom észrevettem hogy az emberek viccesnek tartanak! (Persze nem az összes van aki nem tudja értékelni) Szerintem tedd te is ezt! Mondd ki ha valami véleményed van és meglàtod hogy jó fejnek tartanak majd:)

2016. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor felszabadult vagyok egy társaságban, olyankor én is mondok, csak nekem sokszor inkább szarkasztikus a humorom, de hát mindenkinek más.
2016. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!