Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mennyire számít nektek a humorerzek?

Figyelt kérdés
Milyen fajta humor jön be a fiútól? Poénok, viccek, beszólások, csipkelődés, szarkazmus, irónia..stb?

2015. jún. 11. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha a srácnak van humorérzéke és mindig megnevettet:)

Szeretem ha poénkodik és csipkelődik, de igazából a megadott fajtákból bármi jöhet csak ne legyen bántó


20/L

2015. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy fiúval el lehet hülyülni szóval fontos a humorérzék és hát szeretem ha kicsit pimasz tud lenni és jók a beszólásai.
2015. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálam a humor nagyon fontos! :)
2015. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En szeretem a jo humoru embereket, nagyon fontos dolog.

Mindegyik fajtajat kedvelem.

2015. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem us nagyon fontos, de ha egy srác úgy akarna megnevettetni, hogy:

"-Miért ment át a csirke az úton?"

Akkor nem igazán díjazom :D

De ha jó beszólásai vannak, és tényleg vicces, akkor az hihetetlenül jó dolog, szerintem:D

2015. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is szeretem ha viccelődnek csak az gáz ha nem veszik észre hogy ha van valami bajom és olyan viccekkel fárasztanak amivel még meg is sértenek.
2015. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra fontos az INTELLIGENS humor. Nem a bunkó, és faviccek. (Önirónia, szarkazmus mehet.)

14/L

2015. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!