Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kissé furcsa elvárásaim vannak egy lánnyal szemben (nem kinézetet illetően), ennek köszönhetően eddig soha életemben nem találtam olyat, aki megfelelne nekem. Egy kivétellel: egy lány, aki szinte pontosan olyan, mint amilyenről álmodoztam, mikor még nem ismertem, és aki nagyon hasonlít hozzám. Majdnem olyan, mintha én lennék lányban.


A probléma az, hogy míg én eléggé jól ismerem őt, addig ő alig ismer engem (tudom, hogy furcsa, de megvan az oka), és valószínűleg ezért, mikor megpróbáltam közeledni hozzá, nem tűnt túl lelkesnek (de nem is utasított vissza nyíltan). Szerintem ha megismerne jobban, megkedvelne (nem biztos, de én így gondolom, mert mint mondtam, eléggé hasonlóak vagyunk, és lenne sok közös témánk). Nem akarok nyomulni amúgy is eléggé zárkózott és félénk vagyok (soha életemben nem kezdeményeztem még komoly szándékkal, nagy tétre), de ha nem teszem, akkor hogy ismerhetne meg jobban?


Érdekes módon előbb érdeklődőbbnek tűnt irántam, később lett olyan, mintha már nem. Pedig semmi rosszat nem mondtam, a külsőmet pedig már az elején látta? Már az elején nem tetszettem neki? Vagy meggondolta magát? Vagy csak nagyon félénk? Szerintetek mit tegyek? Próbálkozzak (nyomuljak) még? Ha megismerne, lehet hogy adna esélyt? Vagy a megismerésre se lenne esélyem, és megsértődne, hogy nyomulok? lIlyen lányt szerintem soha életemben többet nem találok, nagyon bosszantana, ha csak úgy hagynám.


2016. jún. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj felé nyugodtan. Ne hagyd elveszni!!
2016. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még,de agresszívan, ha nem jön össze azzal a tudattal tovább is léphetsz ,hogy nem rajtad múlt és mindent megtettél.
2016. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálkozz még nála! Nincs rá garancia, hogy nem fog visszautasítani, de ha meg nem teszel semmit, akkor egész életedben azzal a tudattal kell élned, hogy lehet, életed nagy szerelméről maradtál le.
2016. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp próbálkozz!!
2016. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!