Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha majdnem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha majdnem egy évig egy illúzióba voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Félreismertem a srácot...tök jó fej volt,meg kedves,fél évet jártunk,ő volt az első szerelmem,erre kiderül,hogy ő sose létezett,mert a srác végig egy olyan oldalát mutatta,ami nem ő volt.Most kiderült,hogy totál pszichopata.Minden titkomat rábíztam,bíztam benne.Mit csináljak?

2016. jún. 2. 22:31
 1/8 anonim válasza:
Felejts el. Van ezer meg egy jó pasi kint a világban, ne egy pszihopata miatt rágd magad. Az idő nagyon sok sebet begyógyít.
2016. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pszichopata? kicsit erős fogalom
2016. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zaklatott és öngyilkossággal fenyegetett...annyira nem erős.
2016. jún. 2. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:

?

Titkokról beszéltél,hogy jött ide most a zaklatás?és az önygilkosság:D

2016. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress mast:)

Ismerkedj stb

Fogsz talalni mast, ot meg felejtsd el.

2016. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őt minél előbb! Biztos lesz még olyan aki megérdemli a bizalmadat és a szerelmedet.
2016. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, legyen öngyilkos (nem lesz az)
2016. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem rúgdosd tökön aztán mikor már fekszik és könyörög mond meg neki ha bármit is tovább adsz a titkaimból...xxd és ha szeretnél még valaha játszani vele és szeretnél még valaha gyereket akkor békén hagysz és nagy ívben elkerüljük egymást :) :D ez megfelel. :) :d :D :D
2016. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!