Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna egy kérdésem. Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy kérdésem. Szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom mit csináljak. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon megtetszett és ráadásul osztálykiránduláson amikor a szálláson voltunk akkor külön voltak a fiúk és a lányok és aztán mentünk a lamyokhoz és lefekudtem az ágyba és ő még oda jott és a kis macijaval püfolt hogy had fekudjon oda mert a én azt mondtam hogy fekudjon melém ő oda ult mellém. Aztán másnap a vonaton felersz vagy mersz ettünk és azt kérdezték tőle ha járnánk akkor mit csinálnak egy nap szerinte azt mondta hogy elmennek hozzá és néznénk egy horror filmet. Szoval nem tudom mit csináljak ilyen még soha nem volt! Mit tegyek ?

2016. máj. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod, a lányok azt szeretik, ha kimutatod az érzéseid, és látszik rajtad, hogy őszintén szereted.

Meg kell hozzá szív.

Jaaa meg egy kis sárm, és ne nyomulj.

Csak lazán.

2016. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a lányok ezt szeretik, de csak miután már meghódítottad őket. Addig viszont pont, hogy nem szeretik, ha túlzottan kimutatod az érzéseidet. Addig az a lényeg, hogy magas legyél, sportos testalkatú, jó képű és magabiztos. Nem árt, ha a lány nehezen megszerezhetőnek érez téged. Általában az nem kell a nőknek, amit tálcán kínálnak fel.
2016. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy van egy barátom és neki is tetszik és lehet járnak de akkor is olyan béna hogy nem tud oda menni hozzá e ha oda menne akkor is csak ott ál mint egy lúzer. De én azt találtam ki hogy mivel itt lesz a nyári szünet és ára gondoltam hogy elmegyek eléjük és elmondom neki amit érzek és ha nem hiszi el akkor meg azt fogom csinálni,hogy az útra ki teszek egy nagy plakátot hogy szeretlek a kerítésre pedig piros lufikat tennék ki és rózsa szirmokat szornak az utcára még persze a plakátra azt is oda irnam hogy mit gondol erről? Szerintetek ez beválna?
2016. máj. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!