Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem engedik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem engedik, hogy együtt legyünk!

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy fiút az interneten (igen,tudom hogy az ilyen veszélyes:'D) elég messze lakik,de már kétszer is találkoztunk,és hát már nem csak barátok vagyunk. Nagyon szeretjük egymást,nem ismerek még nagyon hozzá hasonlót sem. Anya nem tudott eleinte a dologról(de apa igen,és nem is ellenezte) de pár hete elmondtam neki ,kiabált velem akkor és azt mondta nem találkozhatunk,sőt akkor még azt sem engedte ,hogy beszélgessunk. Utána még próbáltam beszélni vele,de azt mondta szerinte bőven elég ha heti kétszer beszélgetek vele,és ennyi ,pedig fölajánlottam neki hogy találkozhat is vele,mást meg nem tudom mit tehetnék...mit csináljak? Nagyon szeretem,és nem akarom ,hogy ilyen miatt legyen vége.

2016. máj. 18. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
először is nem szereted... pláne nem nagyon :D 2 találkozás után... másodszor hány éves vagy? lehet hogy a korod miatt nem engedik inkább nem?
2016. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel.

Az fix,hogy a szeretetet nem így fogod megtapasztalni.

2016. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát koszonom,de nem azzal kapcsolatban kertem "tanacsot" hogy szerethetem e vagy sem,ezt ha lehet eldontenem en ha khm nem banjatok:D
2016. máj. 18. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem bánom, csak szólok hogy ez nem lehet szerelem, majd rájössz ha idősebb leszel :)
2016. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo,majd mindenkepp szolok ha rajottem,te leszel az elso aki megtudja:'D
2016. máj. 18. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előző válaszolókkal. Igenis lehet szerelem bár lehet hogy még nem az csak egy fellángolás. Ne add fel valahogy vedd rá anyudat hogy találkozzon vele ismerje meg és lehet szimpatikus lesz neki és nem ellenzi majd. Hány éves vagy? Mert ha 15elmúltál azt mondom hogy ha te szereted és nem használ ki akkor ne érdekeljen h anyud mit mond ha nem ismeri. ha megismeri és még mindig nem akkor érdemes átgondolni, anyud nem akar rosszat neked. Ha pedig még jóval 15alatt vagy az szar.. akkor nincs mese fogadj neki szót
2016. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hmmm... nem tudom te hány éves lehetsz utolsó, de ekkora marhaságot rég olvastam. tehát 15 alatt fogadjon szót, 15 fölött meg már ne :D mert ahogy betölti a 15-öt megvilágosodik és megért mindent a világról? ugyan már. nem véletlenül 18 évesen lesz az ember nagykorú, bár sokszor még akkor sem tud mérlegelni nem hogy 15 évesen.
2016. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!