Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy fiúba, akivel mondjatjuk úgy, hogy együtt voltam. Ő elhagyott engem és a barátnőm tudott erről és én le is tiltottam Facebookon, mondtam baratnőmnek hogy ő is tiltsa le.. Ez volt 1-2 éve. A fiú ráírt most a barátnőmre 1 hónapja kb. és a barátnőm beszámolt arról hogy csókolóztak és elvileg együtt is vannak..

2016. máj. 16. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
És? Ő ügyük. Nem vagytok együtt. Másrészt elég gyerekes hogy a barátnődnek azt mondtad tiltsa le, már meg nem haragudj de jó hogy nem mondod meg neki kivel állhat szóba és kivel nem.
2016. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
kozted es a fiu kozott ha csak " mondhatjuk ugy" egyuttjaras volt, az gyakorlatilag semmi. raadasul mar nem is most tortent, meg azt sem tudod, hogy pontosan mikor, tehat gyanitom mar tul tetted magad rajta. akkor meg mi a gond?
2016. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Az elsőnél a pont

Már semmi közöd hozzá

2016. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne! Kicsit rossz érzés, de szerintem majd ő is úgy jár ahogy te,hacsak a srác nem változott! De szerintem is, ne mondd meg neki higy tiltsa le. Majd ő letiltja ha akarja.
2016. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!