Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha meg tudnátok hogy a barátnőtök az egyik fiúbarátjával aludt?

Figyelt kérdés

Csak alvás semmi több. Mi előtt velem összejött máskor is aludtak együtt, jól esett nekik az h van vkihez bújni. Miután velem összejött ez megszünt. De múltkor együttaludtak, azért mert a lány nem tudott már haza menni és inkább aludt azzal a sráccal, mint egy vad idegennel. Jogos ha kiakadok? Vagy tán nem kellen leszidnom, h mégis h képzeli h mással alszik?

a lány 19, én 25F



2016. ápr. 26. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jogos... mit képzel magáról?? ő mit reagalna arra ha te egy lánnyal. aludnal? és nyilván el kéne hinnie hogy csak alvas volt... 1. el sem hinne neked te miért hinnéd el neki? 2. és ha tényleg igaza van mit képzel magáról? a srác is meg ő is... en tuti nagy balhét csapnék és én nem vagyok az a féltékeny fajta
2016. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

kettőtök közül ki a tini? :D

amúgy én is kiakadnék.

2016. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Úgy kezelném, mint ha lett volna köztük más is. Elképzelhető, hogy nem raknám ki azonnal, de innentől kezdve már a lecserélését előkészíteném.
2016. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazatok van. Igazából engem csak az zavart meg, hogy tényleg nem volt más lehetősége, h kinél aludjon
2016. ápr. 26. 12:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem akadnék ki. Nekem is van két nagyon jó fiú barátom, rendszeresen alszunk egymásnál, de külön ágyban. és soha, semmi nem történt, és nem is fog. Az is bizonyítja a dolgot, hogy a barátnőd elmondta neked.
2016. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Még ha együtt aludtak és tegyük fel egy ágyban, akkor azt nagyonnagyonnagyon nehezen TALÁN le tudnám nyelni.....de ha ismét összebújtak, akkor azt nem...

De ilyet nem teszünk párkapcsolatban, a barátnődnek nincs helyén az esze..

2016. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
emiatt mégse szakíthatok, mert tényleg ártalmatlan a srác hisz már évek óta ismeri
2016. ápr. 27. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:

#7:Jó, okés. És hogy aludtak? Ugyanúgy összebújva? Mert az nincs rendjén egy párkapcsolatban élő embernél még akkor sem, ha nem történt semmi egyéb.

Én nem akarlak "elrettenteni", de normál esetben két barát nem bújik össze. Szerintem itt több érzelem volt mindkét félnél. Mert akármilyen szeretethiányom volt már, nem aludtam együtt a lány barátaimmal, és nem is bújtam hozzájuk (még meg sem fordult a fejemben).

2016. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a kérdező azt írta, azelőtt aludtak összebújva hogy ők összejöttek. Arról nem volt szó, hogy most is úgy aludtak volna, sőt, még csak arról se hogy egy ágyban vagy külön ágyban aludtak.
2016. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy ágyban alustaj. De nem bújtak össze.

Amúgy kidobtam inkább, ugyis takálok jobb lányt.

Önzö vagyoj wt van

2016. ápr. 29. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!