Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek 176 centi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek 176 centi magasnak számít lányban?

Figyelt kérdés

Szerintem nem.

De el nem hiszem, hogy nálam csak alacsonyabb fiúk léteznek a korosztályomban, és a környéken mindenki hobbit. :D


2016. máj. 14. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem vészes. Én 186 vagyok, ezért mellém egy 150 centis lány elég pici lenne.
2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én 183 cm vagyok és most ugyan ez a helyzet velem. 14 éves vagyok szóval általánosba járok, de a gimibe ahova megyek sokkal magasabb fiúk is járnak:D
2016. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is pont 176 cm vagyok. 😁

Én speciel szeretem, ha a lány alacsonyabb nálam. De lényeg, hogy ne legyen magasabb. Így nekem nem magas.

Különben, véleményem szerint, az átlaghoz képest magasabb vagy, mert akiket én ismerek, akikkel én eddig találkoztam, mind alacsonyabb volt nálam. A haveri körömben viszont majdnem én vagyok a legalacsonyabb.

2016. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdező hány éves vagy? :D
2016. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magasabb az átlagnál, én fiú vagyok és ugyanennyi.

Engem nem zavarna, és sok fiú van még, akit nem zavar, ha egyforma magas a két fél, vagy ha alacsonyabb a fiú.

Ha téged zavar, az viszont már a te bajod.

2016. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 179 vagyok, de náladnál magasabbal talán nem kezdenék ki.
2016. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 189cm vagyok és vonzom a magasabb lányokat, szerintem köze lehet ahhoz hogy a náluk alacsonyabbakat nem annyira kedvelik szóval igen, de nem az a vészes:D az összes modell lány minimum olyan magas mint te
2016. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!