Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak ezt akarom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ezt akarom egy lánytól mostanában? Hogy tudnám "kitörölni" magamból, hogy ne vágyjak erre ennyire?

Figyelt kérdés

Helo!

A lényeg az,hogy az utóbbi fél évben volt 2 barátnőm,akikkel volt "ez-az",de nem feküdtünk le.. nos az utóbbi 1-2 hónapban viszont már amikor próbálkozok csajozni,egyszerűen nem szerelmet keresek,hanem le akarok feküdnu valakivel.nagyon.

És már engem zavar szó szerint,hogy ennyire vágyom a szexre.. (nem hinném hogy korai lenne,de kinek mi..)

Mivel próbálkozzak,hogy ne csak ezt akarjam egy lánytól? Mert ez hatalmas bunkóság,hogy csak erre hajtok,egyszerűen szeretnék egy normálus barátnőt,akivel pár hónap után megtörténne..de így nem nagyon fog összejönni,ha csak arra hajtok..

Valami tanács,segítsék? Hasonló érzések?

16/F

(A "rázd ki" kommentelők kíméljenek pls xD)


2016. máj. 11. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rázd ki.
2016. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha,oké.
2016. máj. 11. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Forgalmas autóutak mentén látni ilyen nyárias öltözetű néniket ridiküllel. Náluk próbalkozhatsz. Vagy éjjel a nyugati pályaudvaron az aluljáróban.
2016. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként vidéki/rosszlányok :)


#1-es voltam...

2016. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha hiszed ha nem ez elég gyakori jelenség a fiúkat, de még a lányokat illetően is.

Mindez azért van mert fiatal vagy.És nincs azzal semmi gond hogy ezt akarod, ha ezt is csinálod lehet hogy össze kell törnöd pár szívet, ahhoz hogy megállapodj egy lány mellett.Én pl kifejezetten gyűlölöm ezt a pasi fajtát, de megtudom érteni mit érzel, mert az igazi mellett majd nem fogsz vágyni más utakra.

Ami meg a kérdésedet illeti: Addig amíg nem találkozol egy érdekes lánnyal, akivel el lehet beszélgetni, érdeklődik irántad, humora van, és kedves mosolya, addig ne csodálkozz rajta hogy az ilyen sablonos szajhák csak a farkad felállítására képesek, de az érdeklődésedet nem tudják felkelteni. Addig ne is bánd azt hogy ilyen vagy. Akkor bánd majd, ha egy kedves aranyos lányt bántasz meg azzal ha lefekteted, egy olyat aki nem érdemli meg, és aki esetleg egy jó kapás lett volna neked, egy kapcsolatra. El kell határolni az akaratot, a vágyaktól. Mert a vágyak vak utakra téríthetnek, ahol majd nem látod meg azt, amit meg kéne látnod. A férfi mivoltodtól függetlenül, nem muszáj a férfiasságoddal is gondolkozni. Tartozz azok közé a kevés férfi közé aki tud az agyával, nem pedig a farkával gondolkozni.

2016. máj. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
baker 16 évesen nincs 5000 ft od ha csak az kel?
2016. máj. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Verd ki naponta 3x. Ugyanígy voltam, nekem segített
2016. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!